Ania Wyszkoni czy Agnieszka Sienkiewicz, Jank Kliment, czy Stefano Terrazziono? Jurorzy i widzowie będą mieli trudny wybór, bo obie piękne kobiety i wspaniali tancerze, których zobaczymy w wielkim finale „Tańca z Gwiazdami”, prezentują bardzo wysoki poziom. Ale zanim dowiemy się kto sięgnie po Kryształową Kulę i pieniądze widzów czekają nie lada emocje.

Obie pary zatańczą po 3 tańce. Pierwszym będzie wybór jury, drugim samych uczestników, a jako trzeci taniec pary pokażą się w freestylu.

„Właśnie oba freestyle będą ozdobą tanecznego finału, pary i choreografowie ciężko nad nimi pracowali. Agnieszka i Stefano zatańczą do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów, a Stefano będzie oczywiście Jackiem Sparrowem. Ania i Jan zatańczą do miksu piosenek Whithey Houston, a Ania zagra postać piosenkarki z „Bodyguarda” – zdradza nam osoba z produkcji.

Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Sylwia Grzeszczak, która zaśpiewa z 14 osobowym chórem, piosenkę „Kiedy tylko spojrzę”.

Oczywiście w finale nie zabraknie wszystkich gwiazd i tancerzy, których oglądaliśmy w tej edycji. Zobaczymy ich w tańcach wspólnych i efektowym otwarciu finałowego show.

Będziecie oglądać?


Nie ma więcej wpisów