PRtuN7QzdsE

Arkadiusz Jakubik z nowym singlem – “Dziś w Internecie”.

Kim jest? Arkadiusz Jakubik jest aktorem oraz muzykiem. Kojarzyć go można głównie z filmów Wojciecha Smarzowskiego, jednak od kilku lat działa głównie w branży muzycznej z niemałym sukcesem. Wcześniej był wokalistą w zespole Dr. Misio, teraz jednak opublikował pierwszy singiel z jego solowej płyty. Czy wywoła burzę, jak po publikacji Pisma?

HOT NEWS – JULIA WIENIAWA ZDRADZIŁA CO NAJLEPIEJ KLIKA SIĘ NA INSTAGRAMIE!

Arek Jakubik to z pewnością artysta, któremu wiele młodych muzyków może pozazdrościć nieustannego poszukiwania, eksperymentowania i świeżości w swojej muzyce. Często jego mocne teksty wywołują burzę wśród społeczeństwa. Tak było zwłaszcza w przypadku wcześniej wspomnianego utworu pt Pismo. Jak prezentuje się jego najnowsze “dziecko”?

Dziś w Internecie jest kolejną, idealnie zaostrzoną brzytwą, wbitą w słabości dzisiejszego społeczeństwa. Pokazuje to, w jaki sposób każdy z nas jest uzależniony od przebywania w sieci i informacji. Tekst brzmi tak, jakby był przekrojem przez tytułu artykułów różnych portal informacyjnych.

Kolejny raz mamy styczność z tekstem, który jest trudny i wymaga chwili zastanowienia, by na prawdę go zrozumieć. I DOBRZE!

ZOBACZ RÓWNIEŻ – DRAMAT JOLANTY FRASZYŃSKIEJ! STRACIŁA WSZYSTKIEGO SWOJE OSZCZĘDOŚCI!


 

fot. screen z YouTube

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!
 


Nie ma więcej wpisów