byEunkZk78A

Nie od dziś wiadomo, że aktorka Julia Kamińska oraz jej kolega po fachu- Filip Bobek, przyjaźnią się. Relacja ich łącząca, zaczęła się wraz z rozpoczęciem nagrywania “Brzyduli”, która do dziś jest chętnie oglądana. Czy mimo ciągłej pracy zawodowej, mają czas żeby się spotykać poza pracą?

Polecamy: Modna Julia Kamińska w sexy czerwonym garniturze!

Zapytaliśmy o to Julkę, podczas charytatywnego eventu U Fryzjerów Andersa

Oczywiście kiedy zaczęliśmy pracę przy innych projektach, troszeczkę ten kontakt się rozluźnił, ale cały czas świetnie się rozumiemy, spotykamy się regularnie. I dzisiaj też się zobaczymy.

Aktorka wspominała o swoich planach zawodowych, musieliśmy więc wiedzieć czy pojawia się w nich również Filip Bobek

Tak, ale nie w żadnej z tych o których mówiłam. Ale szykuje się jeszcze coś bardzo fajnego i dosyć niedługo, ale na to też przyjdzie czas. W ogóle generalnie, mamy teraz bardzo intensywny czas zawodowy oboje i nie zawsze razem, ale faktycznie szykuje sie kolejne przedsięwzięcie, w którym będziemy pracować razem, może nawet jako para…

Jesteśmy niezwykle ciekawi, w jakiej produkcji pojawią się razem. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy znać szczegóły! Zapraszamy do obejrzenia całości rozmowy z Julką Kamińską-wideo poniżej.

Zobacz również: Jak wyglądał baby shower Natalii Kukulskiej? Koniecznie zobaczcie!

 

fot. screen z Youtube

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów