Weronika Książkiewicz zdradziła sekret Tomka Karolaka? Aktor wystąpi w Azji Express 3?

Weronika Książkiewicz nie pojawia się za często na salonach, imprezach, ściankach i innych show biznesowych spendach, ale nie można jej zarzucić nieróbstwa.  Aktorka zamiast wyginać się przed fotoreporterami woli skupić się na sprawach zawodowych. Obecnie jest zaangażowana w bardzo dużo projektów, a jeden z nich z pewnością zainteresuje fanów komedii romantycznych. Szykuje się bowiem kontynuacja lubianego przez Polaków kinowego hitu.

POLECAMY – LUCAS MEIJER NIE MOŻE SIĘ ZDECYDOWAĆ… A EUROWIZJA JUŻ NIEDŁUGO!

Choć dopiero zaczęła się kalendarzowa wiosna, producenci wielkich programów już muszą myśleć o rozpoczęciu zdjęć do formatów, które znajdą się w jesiennej ramówce. Jednocześnie przez emisją nowości, internauci zachodzą w głowę, kogo będą oglądać Polacy przez następne kilka tygodni podczas ponurej jesieni.

Kilka dni temu pojawiły się spekulacje dotyczące już trzeciego sezonu Azji Express. Jak zwykle media typują uczestników, a wśród tegorocznych propozycji pojawili się Lara Gessler z mężem, Adam Małysz z żoną oraz Tomasz Karolak z…? Raczej nie Violą Kołakowską

Tomek i Weronika obecnie pracują na planie jednego z projektów, dlatego też są ze sobą bardzo blisko. Z tego względu zapytaliśmy aktorkę czy wiadomo jej coś o udziale Karolaka w wielkim wyścigu.

ZOBACZ TEŻ – NATALIA KRAKOWIAK W BAŚNIOWEJ PIOSENCE W KOLEJNYM ODCINKU TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO? [WIDEO]

Chcielibyście zobaczyć Tomka w show TVN?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów