Zgadzacie się z dziennikarką?

Gdy wiadomość o śmierci Anny Przybylskiej obiegła kraj, wszystkie media, dziennikarze, koledzy Ani po fachu i bliscy znajomi – zamarli z niedowierzania. Był to ogromny szok dla wszystkich tych, którzy śledzili karierę Przybylskiej, ale i dla tych, którym była niemalże obojętna.

Gazeta ,,Party” umieściła zdjęcie Ani na swojej najnowszej okładce, co wywołało burzę w internecie. Swoje niezadowolenie na facebooku wyznał także dziennikarz Filip Chajzer, pisząc: Jutrzejsza okładka szmatławca. Co Ci ludzie mają we łbach?

Na post Filipa bardzo szybko zareagowała Karolina Korwin Piotrowska, która stanęła w obronie tabloidu, twierdząc, że nie została przekroczona żadna granica, a gazeta w kulturalny sposób oddała hołd zmarłej aktorce.

Się porobiło….Moim zdaniem- media drukowane, owe “szmatławce” egzamin zdały bardzo dobrze, jeden z tabloidów pokazał pusty jeszcze grób, ale drugi- tylko piekne kwiaty na grobie. Mamy za sobą ważną lekcję. Moim zdaniem- egzamin zdany- głownie przez media drukowane, które pozytywnie w wiekszosci zaskoczyły. W “Party” jest spokojny, wywazony tekst, o bohaterce tej gazety. AP jest na okładce na ładnym zdjęciu. Zero sensacji, wchodzenia w prywatność. Z klasą. Ja też napisałam cos do “Grazii”- ocenicie. Mogło być znacznie gorzej, sądząc po tym, co media robią na codzień. Jest pozytywne, moim zdnaiem, zaskoczenie. Gdyby to był inny kraj- na przykład Wielka Brytania- tak miło raczej by nie było. Czyli jak trzeba- umiemy mysleć. – napisała KKP na facebooku

Zgadzamy się z Karoliną! A Wy?

przybylska


Nie ma więcej wpisów