Od wiosny ponownie na antenie TVN!

Już na wiosnę przyszłego roku na antenę TVN’u powraca taneczne show – You Can Dance, Po prostu tańcz!. Niedawno wspominaliśmy, że ekipa pracująca przy programie; prowadząca i jurororzy nie zmienią się. Będzie to już 8. edycja show, przy którym niezmiennie pracują: Agustin Egurrola, Kinga Rusin i Michał Piróg. Prowadzącą, podobnie jak poprzednio będzie Patricia Kazadi.

Z jakim nastawieniem do programu podchodzi Kinga Rusin? Czy tęskniła za ,,You Can Dance”?

Strasznie się cieszę. Byłam bardzo zmartwiona, jak dwa lata temu stacja zdecydowała o tym, aby nie kontynuować tego talent show! Faktycznie, w czasach kryzysu może nie jest to najtańsze przedsięwzięcie, jednak podróżujemy! Przejeżdża mnóstwo ludzi zza granicy, choreografów itd. Dlatego też to show było na tak wysokim poziomie.

Ja mam nadzieję, że po tych dwóch latach, wykształciło się nam kolejne pokolenie fenomenalnych tancerzy. Naprawdę ja się nie mogę doczekać. Przed chwilą rozmawiałam z Pirógiem już sobie wszystko planujemy ,,co? jak? i gdzie?”. To jest cudowne, bo nie tylko program jest fajny, ale to będzie nasza ósma edycja – ekipa jest niesamowicie zgrana. Lubimy się na tym planie, nawet jak się spieramy, ja muszę godzić trochę panów. Oczywiście ja się nie wypowiadam o technice tańca, tylko o tym, czy ktoś przechodzi przez ekran, przekonuje mnie – opowiada z radością Kinga

Będziecie oglądać?

rusin


Nie ma więcej wpisów