Już 9 września startuje druga edycja “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Jednym z uczestników jest Mariusz Adam Ryjek, którego muskulaturą zachwycała się sama Kinga Rusin!

POLECAMY: Romans Anety Zając trwa! Sprawdźcie, z kim pojawiła się na planie Hell’s Kitchen!

Taniec, obok gotowania, jest wielką pasją Ryjka. Widzowie mogą go pamiętać chociażby z programu “You Can Dance”. Mariusz wystąpił w trzech edycjach. Po jednym z występów Kinga Rusin zaczęła rozpływać się nad jego muskulaturą.

– Masz bardzo fajne bicepsy – wyznała ówczesna jurorka Kinga Rusin.

Umięśnione, wytatuowane ciało Ryjka zrobiło wrażenie nie tylko na znanej prezenterce, ale również na uczestniczkach drugiej edycji “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. W programie Mariusz szybko udowodni też pozostałym uczestnikom, jak i samemu szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że jest głośny nieprzewidywalny i lubi być w centrum uwagi.

Ale czy poradzi sobie z pierwszym piekielnym zadaniem – przygotowaniem popisowego dania? Przekonamy się już we wtorek 9 września o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

Mariusz_Adam_Ryjek_1 Mariusz_Adam_Ryjek_2 Mariusz_Adam_Ryjek_3 Mariusz_Adam_Ryjek_4 Mariusz_Adam_Ryjek_5 Mariusz_Adam_Ryjek_6

Zdjęcie : Facebook

Zdjęcie : Facebook


Nie ma więcej wpisów