Śledź nas

news

Kobieta na krańcu świata: Martyna idzie do szkoły z najmłodszą bohaterką programu

kobieta

Martyna Wojciechowska uda się do niezwykłych szkół na wodzie!

Martyna Wojciechowska razem z ekipą swojego programu “Kobieta na krańcu świata” nie przestaje poznawać niezwykłych pań z najdalszych zakątków globu. Tym razem uda się do Bangladeszu i pozna blaski oraz cienie życia w tym azjatyckim państwie.

HOT NEWS- Roznerski, Kalska i Szapołowska na premierze filmu Konrada Niewolskiego “Asymetria”

Bangladesz to mały kraj w Azji Południowej, który jest jednym z najgęściej zaludnionych i najbiedniejszych na świecie. Jego terytorium jest dwukrotnie mniejsze od Polski, a zamieszkuje je aż 170 mln ludzi. Niestety aż 20% społeczeństwa Bangladeszu żyje poniżej progu ubóstwa. Jedyną szansą na wyjścia z biedy jest edukacja, tymczasem nawiedzające kraj co roku monsuny odcinają 1/4 powierzchni Bangladeszu od reszty świata, w tym – od szkół. Z inicjatywą wyszli ludzie, którzy stworzyli system placów zabaw, bibliotek i szkół na łodziach! Właśnie do takiej szkoły uczęszcza Rabija, najmłodsza, jak do tej pory, bohaterka programu „Kobieta na krańcu świata”.

Kolejny odcinek już 15 listopada o 11:30 w TVN!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Najpierw kosmetyki, teraz ubrania: Julia Wieniawa zakłada kolejną markę

fot. Mariusz Janiszewski / TVN

AW

news

Kris Jenner czy Tatiana Okupnik? Wiktoria Gąsiewska zupełnie zmieniła wygląd – nie poznacie jej!

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska wywołała furorę swoją metamorfozą!

Wiktoria Gąsiewska to popularna aktorka młodego pokolenia, którą możemy pamiętać z filmu “Jasminum” czy serialu “Rodzinka.pl”. Jej związek z Adamem Zdrójkowskim jest szeroko komentowany przez media i mimo że jakiś czas temu mówiło się o kryzysie, ich relacja kwitnie.

HOT NEWS- To oficjalnie koniec: Kim Kardashian złożyła papiery rozwodowe

Jak na gwiazdę młodego pokolenia przystało, Wiktoria jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje życie prywatne i chwali się owocami różnych sesji zdjęciowych. Jednak ostatnie zdjęcie, które opublikowała wywołało prawdziwą burzę. Aktorka z grzecznej dziewczynki przeistoczyła się w prawdziwego vampa! Zapozowała jedynie w obszernej białej marynarce, butach na obcasach i złotej biżuterii. Swój wygląd zupełnie odmieniła krótką, czarną peruką i mocnym makijażem z czerwonymi ustami. Zdjęcia dla pewności podpisała:

Yas, it’s Me 💋 [ang. Tak, to ja]

To niecodzienne zdjęcie od razu wywołało falę komentarzy. Internauci doszukiwali się podobieństwa aktorki do innych znanych postaci. Najczęściej padały nazwiska Tatiany Okupnik, Kris Jenner, Halsey, Belli Hadid, Paulli, Demi Moore, Tokio z “Domu z papieru” czy Mii Wallace z Pulp Fiction.

A Wam kogo przypomina?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- TYLKO U NAS: szczęśliwy tata Michał Wiśniewski już planuje kolejne dziecko!

14.03.2019 SZELIGI UL.SZELIGOWSKA 48 STUDIA TRANSCOLOR – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE – N/Z ADAM ZDROJKOWSKI , WIKTORIA GASIEWSKA
wiktoria

AW

Kontynuuj czytanie

news

To oficjalnie koniec: Kim Kardashian złożyła papiery rozwodowe

kim

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się po 7 latach!

Już w zeszłym roku pojawiły się plotki, że dotychczas udane małżeństwo Kim Kardashian i Kanye West się rozpada. W czasie “kampanii” o fotel prezydenta USA, rapper przyznał, że para chciała dokonać aborcji na ich pierwszym dziecku. Potem zaczął odkrywać inne rodzinne brudy, m.in. atakował matkę Kim, Kriss Jenner. Wtedy celebrytka powiedziała, że mąż cierpi na zaburzenia psychiczne… Potem zdawało się być coraz gorzej – para spędziła święta osobno.

HOT NEWS- Tylko u nas: Michał Wiśniewski wita na świecie 5. dziecko i grozi – wiemy, co poszło!

Na początku 2021 roku, Kardashian umieściła na Instagramie wpisy sugerujące, że odeszła od męża i zaczyna od nowa. Teraz to się potwierdziło, bo amerykański serwis TMZ poinformował, że celebrytka złożyła pozew o rozwód w sądzie. Jak donoszą źródła portalu, ich rozwód ma być spokojny: rodzice poprosili o podział opieki nad ich czwórką dzieci. Podobno West zgodził się na warunki żony.

Mówiło się, że ich pokaźny majątek może stanowić większy problem. Jednak okazuje się, że małżeństwo podpisało przed ślubem intercyzę. Jak donoszą dziennikarze, para miała się dogadać w sprawie większości kwestii. Tym samym będzie to trzeci rozwód celebrytki, która wcześniej była żoną producenta muzycznego Damona Thomasa oraz Krisa Humphriesa. Z tym ostatnim była zamężna przed 72 dni.

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ukradziono samochód Joanny Liszowskiej – auto było warte fortunę!


kim
kim
kim
west
kardashian

AW

Kontynuuj czytanie

news

TYLKO U NAS: szczęśliwy tata Michał Wiśniewski już planuje kolejne dziecko!

wiśniewski

Michał Wiśniewski nie owija w bawełnę!

Michał Wiśniewski, lider popularnej grupy Ich Troje, obecnie bardziej elekryzuje fanów swoim życiem prywatnym niż muzyką. Przypomnijmy, że wokalista był pięciokrotnie żonaty i ma pięcioro dzieci. W 1996 roku ożenił się z Magdą Femme, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko 5 lat. W 2002 roku poślubił Mandarynę w obecności kamer. Owocem tego związku było dwoje dzieci: Xavier Michał i Fabienne Marta. Rozwiedli się w 2006 roku, a w tym samym roku Michał poślubił Annę Świątczak, z którą ma dwie córki Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

HOT NEWS- Ukradziono samochód Joanny Liszowskiej – auto było warte fortunę!

Natomiast w 2012 roku poślubił Dominikę Tajner, z którą był związany do 2019 roku. Już rok później poślubił Polę, która w styczniu 2021 roku urodziła syna Falco Amadeusa. Pomimo tak licznej i skomplikowanej sytuacji rodzinnej, Michał jest zżyty z dziećmi i cieszy się z narodzin kolejnej pociechy. W wywiadzie przyznał:

Ja za każdym razem się mega cieszyłem, może nawet za bardzo

Przy okazji zdradził, że to jeszcze nie koniec!

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa (…) Dzieci nigdy dość! Ja mam wspaniałe dzieci! Jeżeli już to sześcioraczki za jednym razem!

Spodziewaliście się takiego wyznania?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miss Polonia 2020: poznaj piękne finalistki konkursu!

scena z: Michał Wiśniewski, SK:, , fot. AKPA
wiśniewski
scena z: Ich Troje, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dominika Tajner, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Idzik, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ukradziono samochód Joanny Liszowskiej – auto było warte fortunę!

liszowskiej

Samochód Joanny Liszowskiej został ukradziony tydzień temu…

Joanna Liszowska cały czas cieszy się zainteresowaniem fanów i mediów przez swoje barwne życie osobiste. Aktorka “Przyjaciółek” wzbudzała sensację związkiem ze szwedzkim milionerem oraz wypadkiem, który spowodowała po pijanemu. Jakiś czas temu znowu zrobiło się o niej głośno za sprawą prezentu, który sprawiła sobie sama sobie.

HOT NEWS- Miss Polonia 2020: poznaj piękne finalistki konkursu!

Aktorka kupiła sobie Bentleya wartego niebagatelne 750 tys. złotych! Joanna bardzo cieszyła się z samochodu i jeździła nim, by załatwiać codzienne sprawy. Niestety radość nie trwała długo, bo w nocy z 10 na 11 lutego auto zostało skradzione z jej posesji. Sprawę opisał magazyn SuperExpress, a Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie w rozmowie z PAP informuje:

42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia

Tabloid dodał, że samochód należał właśnie do Liszowskiej, choć sama zainteresowana nie skomentowała sprawy.

Współczujemy…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię! Jego sekret zdradziła Paulina Krupińska

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
fot. AKPA
scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
liszowska
scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

HITY