Czy serial “Rodzinka.pl” zniknie z anteny? Małgorzata Kożuchowska skomentowała te doniesienia! 

“Rodzinka.pl” zawitała na antenę stacji TVP2 w 2011 roku. Serial opowiada o codziennych perypetiach pięcioosobowej rodziny Boskich, w której skład wchodzą: Natalia (Małgorzata Kożuchowska), jej mąż Ludwik (Tomasz Karolak) oraz trójka ich synów: Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski).

Polacy szybko pokochali szaloną rodzinkę Boskich, a obecnie emitowany jest już 12 sezon komediowego serialu. Od dłuższego czasu w mediach głośno mówi się jednak o zakończeniu produkcji. Głos w tej sprawie zabrała sama Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Natalia. 

HOT NEWS – Michał Żebrowski na Uniwersytecie Warszawskim! Co robił?

Jak wiemy, stacja TVN zdecydowała się na zakończenie emisji serialu “Druga Szansa”, w którym to Kożuchowska odgrywała główną rolę. Fani aktorki przestraszyli się, że wkrótce już nigdzie nie zobaczą Małgosi. Jedna z internautek postanowiła więc zapytać o głośne doniesienia w sprawie “Rodzinki.pl” pod jednym ze zdjęć Kożuchowskiej na Instagramie.

“Czy to prawda ze nie będziecie kręcić już Rodzinki.pl?” – zapytała. 

“Nieprawda” – odpowiedziała Małgorzata. 

Gdy internautka powołała się na informacje pojawiające się ostatnio w mediach, Kożuchowska wyznała jednoznacznie. 

“Koniec Drugiej Szansy – tak, ale Rodzinki.pl – nie” – czytamy. 

POLECAMY – Nowa fryzura Margaret! Wokalistka pozuje w staniku!

To oficjalne potwierdzenie, że serial “Rodzinka.pl” nie znika z anteny TVP2. Będziecie dalej śledzić losy rodziny Boskich? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Małgorzata Kożuchowska


Nie ma więcej wpisów