Jeśli ciąże w rodzinie Kardashianów będą się namnażać w tak zastraszającym tempie, to boimy się myśleć ile członków będzie liczyć rodzina za kilka lat! Momager rodziny, Kris Jenner potwierdziła spekulacje dotyczące ciąży ich córek. 

Kris Jenner jest prawdziwą obrończynią całej gromadki Kardashian. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik oczywiście pod jej kontrolą, aby wizerunek rodziny nie ucierpiał. W tym całym perfekcjonizmie, jedna rzecz się nie zgadza, ponieważ nikt nic nie wie o ciąży Kylie oraz Khloe. Media pękają w szwach od spekulacji, a żaden członek rodziny nie potwierdza ich ciąży, ale też jej nie zaprzecza. Nadeszła pora aby wyjaśnić wszystkie niedopowiedzenia, gdyż Kris podpisała kontrakt na kolejne serie programu, aż do 2022 roku i wszystko musi chodzić jak w zegarku. 

POLECAMY – WIELKA GALA KOBIECEJ & MĘSKIEJ MARKI ROKU ZA NAMI! MICHAŁ SZPAK GWIAZDĄ WIECZORU

Każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia, Kardashianki pozują do kartki świątecznej. Nie wiadomo, czy w tym roku sesja się odbędzie, ponieważ żadna z dziewczyn od czasu domniemanego zajścia w ciąże nie pokazuje się od pasa w dół. Podczas świątecznego odcinka Z kamerą u Kardashianów, Kris podgrzała atmosferę jednoznacznym komentarzem, wygłoszonym po podziękowaniach Kylie dla matki za pomoc w jej karierze:

“Kiedyś modliłam się, by chociaż jedna z was miała dziecko, teraz czuje się jakby ktoś odkręcił kran, którego nie można zakręcić! Fakt, że posiadam tyle wnuków jest najpiękniejszą rzeczą, jaka mogła mi się przydarzyć, to prawdziwy sens życia!”- mówiła wzruszona Kris

ZOBACZ TEŻ – “SEXY KUCHNIA MAGDY GESSLER” PODNOSI OGLĄDALNOŚĆ FOOD NETWORK!

Spójrzcie na zaokrąglony brzuszek Khloe!

A Very Kardashian Holiday! Don’t miss tonight’s episode of #KUWTK at 9/8c on E! @kuwtk 🎄❄️

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 


Nie ma więcej wpisów