W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Olga Borys była już Stanisławą Celińską, Robertem Gawlińskim, Ireną Jarocką i Johnnym Rottenem. W tak różnorodnych i odległych od siebie kreacjach miała okazję nie tylko pokazać talent aktorski, ale też sprawdzić swoje możliwości wokalne. Jak do tej pory radziła sobie w show Polsatu?

Do roli Stanisławy Celińskiej w pierwszym odcinku musiała przytyć 40 kilo i postarzeć się o 20 lat. Aby odwzorować twarz artystki, zużyto półtora kilograma silikonu. „Nowe” ciało Olga Borys zyskała natomiast dzięki wyciętemu z materaca pogrubiaczowi. Metamorfoza wyszła fenomenalnie, podobnie zresztą jak wykonanie przez Olgę piosenki „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej”. Już w drugim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmieniła płeć i wcieliła się w Roberta Gawlińskiego. Do opanowania była nie tylko męska barwa głosu. – Najtrudniejsze były zęby – wyznała po występie. Początkowo sztuczna szczęka przeszkadzała jej do tego stopnia, że myliła tekst.

Polecamy:„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bije rekordy oglądalności!

Mam sceniczne ADHD – stwierdza Olga Borys. – A tutaj musiałam cały czas być na hamulcu – mówiła o swoim kolejnym wcieleniu – w Irenę Jarocką. – W aktorstwie nigdy nie jestem obsadzana w statycznych rolach. Tu nie zmieniałam płci, nie miałam skomplikowanej choreografii, a jednak zaśpiewanie „Kawiarenek” było dla mnie bardzo trudne – dodaje.

Johnny Rotten z Sex Pistols, czyli kolejna postać, z którą przyszło się zmierzyć Oldze w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” fizycznie była od niej bardzo odległa, ale pozwoliła jej się wyżyć na scenie. Wypadła świetnie, a jej wykonanie wzbudziło tyle emocji, że Bartek Kasprzykowski potłukł szklanki na stole jurorskim.

A Wam który z występów Olgi Borys podobał się najbardziej?

Zobacz też: Seksowne ruchy bioder Michała Rudasia, czyli 2 odc. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za nami!

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów