Już 2 grudnia 2014 roku w warszawskim klubie Stodoła zagra LemON. Przed zespołem na scenie pojawi się zespół Besides – zwycięzcy 8. edycji “Must Be The Music. Tylko Muzyka”.

To nasz drugi koncert w Klubie Stodoła. Jesteśmy bardzo podekscytowani, tym bardziej, że zagramy premierowy materiał z naszej drugiej płyty. Mimo, że trochę się stresuję, nie mogę się doczekać spotkania z naszymi fanami. Wierzę, że będzie pięknie – mówi Igor Herbut, lider zespołu LemON.

Drugi krążek zespołu ujrzał światło dzienne 24 listopada 2014 roku i nosi tytuł “Scarlett”, od jednego z utworów, które znalazły się na płycie.

Wiedzieliśmy od razu, że to będzie ,,Scarlett”. Napisaliśmy ten numer i stał się trochę naszym manifestem programowym. Mimo, że nie grało go żadne radio, ludzie na koncertach śpiewali z nami tekst. Czuliśmy, że jest w nim jakaś wewnętrzna moc, więc – siłami przyjaciół – nagraliśmy do niego z partyzanta teledysk w mieszkaniu koleżanki. Mimo, że niewiele rozgłośni odważyło się puszczać ten numer w radiu, ma prawie 1,5 miliona wyświetleń w internecie. To nam dodało skrzydeł i wiary w siebie, w nasz materiał. Nikt nam niczego nie narzucał – wyjaśnia Igor.

Autorami wszystkich kompozycji są członkowie zespołu. To właśnie oni wzięli w swoje ręce produkcję muzyczną płyty.

Chcieliśmy, by ,,Scarlett” nie przypominała niczego innego, co już słyszeliście…  żeby była w 100% nasza, taka jak gramy na koncertach, mocna, emocjonalna, utkana brzmieniowo, ale melodyjna, bo w końcu bądź co bądź  jestem Łemkiem i melodia jest dla mnie bardzo ważna. I pokręcona harmonia. Mam to w genach – tłumaczy Igor Herbut.

Jako support na scenie wystąpi zespół Besides, który w ostatnią niedzielę zwyciężył 8. edycję “Must Be The Music. Tylko Muzyka”.

Bardzo się cieszę, że Besides zgodził się zagrać przed nami w Stodole. Ich muzyka to czysta emocja o czym będziecie mogli przekonać się sami już 2 grudnia. Zapraszam serdecznie – mówi lider zespołu LemON.

Bilety można kupić na stronie http://www.stodola.pl/shop_ticket-57262.htm#menu

MBTM_8_final_foto_P_Tarasewicz-188


Nie ma więcej wpisów