Śledź nas

news

Magda Mielcarz: Jak się ma dwójkę dzieci to się za nimi biega!

Dzieci receptą na wszystko.

Magdalena Mielcarz, współprowadząca program ,,Voice of Poland” ma opinię jednej z najpiękniejszych polek, a na pewno kobiet w branży. Prezenterka ma perfekcyjną sylwetkę, której może pozazdrościć jej większość pań. Idealne nogi zaprezentowała w swoim ostatnim teledysku do singla pt. ,,Silver Dream”, a podczas każdego eventu błyszczy jak milion dolarów!

Jak się okazuje, nie jest to skutek drakońskich diet i  niezliczonych godzin na siłowni. Magda zapewnia, że posiadanie dwóch córek wystarczy, aby  utrzymać ją w doskonałej formie.

Aktywność fizyczna jest, bo jak się ma dwójkę dzieci to się za nimi biega. Nie pamiętam już takiego momentu, kiedy tak na prawdę leżałam film, albo czytałam książkę. Także dużo biegam za dziećmi. Czasami nie mam czasu zjeść, więc to też jest tak, że po prostu, jak człowiek jest zajęty, to czasami zapomina, bo mu nie starcza czasu. Potem się okazuje wieczorem ,,ojejku, ja przecież dzisiaj nic nie zjadłam, pora coś zjeść”. – mówi Magda

Widzieliście nowy klip Magdaleny?

Zobacz również: Już jest nowy klip Magdy Mielcarz do ,,Silver Dream”!

SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

news

Kaczorowska zdradza plany na przyszłość i kulisy “Tańca z Gwiazdami”!

Agnieszka Kaczorowska, na swoim profilu poruszyła ważną dla niej kwestię – jej przyszłości. Napisała, gdzie wciąż możemy ją oglądać i jej kibicować.

Kaczorowska w swoim tekście napisała co jest dla niej ważne i z jakich produkcji nie zrezygnuje. Wyznała, że na zawsze jest związana przede wszystkim z serialem “Klan”, w którym gra już od 19 lat. Uwielbia też tańczyć i nic się w tym temacie nie zmieni, skupia się na swojej szkole tańca i jest w stanie pogodzić dwie pasje, którymi są taniec i aktorstwo:

Od 1999 roku zaczęłam grać w serialu Klan i nic się w tym temacie nie zmieni, ponieważ jest to produkcja, przy której nie tylko dobrze się pracuje, ale nigdy też nie ogranicza mi ona rozwoju na żadnych innych polach. Jestem też w stanie godzić nagrania z prowadzeniem mojej szkoły @danceworld_by_a_kaczorowska – a jest to zawodowo projekt mojego życia i nie zamierzam go odpuścić.

Aktorka wspomina też o swoim udziale w “Tańcu z Gwiazdami” i decyduje się na szczere wyznanie na ten temat:

Od 2014 roku uczestniczyłam także w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami skąd część z Was może mnie kojarzyć. Choć tańczę od dziecka i odnosiłam zawsze niemałe sukcesy, to ogromna ilość ludzi dowiedziała się o tym kilka lat temu. Przeżyłam na parkiecie TzG 6. edycji, były wzloty i upadki, wygrane i przegrane, ale to co wyniosłam to przede wszystkim doświadczenie i mnóstwo wniosków. Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie. To przynosiło także samotność, bo gdzie czas na życie prywatne?! Obecnie jestem na innym etapie życia. Jestem szczęśliwą żoną, tworzę własną rodzinę i cenię sobie spokój oraz równowagę. Pracuję dużo, ale nie ZA DUŻO, osiągając prawdziwe szczęście. Nie zamierzam wracać do starych schematów. .

To czego nie wiecie o TzG i zrozumieć pewnie mogą to tylko Ci, którzy się tam choćby na chwilę znaleźli, to fakt, że taniec jest tam tylko małym elementem. Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego…dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku. Taniec jest dla każdego, ale to NIE JEST program dla każdego. Trzeba mieć bardzo silny kręgosłup i próbować bez względu na wszystko dobrze się tym bawić.

Już nigdy nie zobaczymy jej w kolejnych edycjach?

Nie wezmę udziału w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami.
Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości… Mam inne plany i marzenia. .

Polecamy – Dzika sesja Wieniawy – Pozazdrościła Rusin?

Kaczorowska zdecydowała się na odważny krok, pisząc o takich rzeczach. Dzięki swojej wypowiedzi już nikt nie zada jej pytania: “dlaczego nie będzie Cię w Tańcu z Gwiazdami”. Wszyscy wiedzą co dla tancerki jest najważniejsze: Rodzina, aktorstwo i swoja własna szkoła tańca. Może ktoś z Was ma ochotę uczyć się tańca pod okiem mistrza? Aga zaprasza i poleca:

Na zakończenie…
Tych, którzy pragną nie tylko oglądać taniec z kanapy, ale także samemu się nauczyć od kadry na najwyższym poziomie, zapraszam do nas.

Co jeszcze napisała Agnieszka? Zobacz na jej instagramie!

Zobacz również – Justyna Żyła będzie prała brudy związków we własnym programie!

 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

👉🏻👉🏻 CZĘŚĆ PIERWSZA 👈🏻👈🏻 . Drodzy, dziś zabieram głos odnośnie mojej zawodowej przyszłości, ponieważ chciałabym, aby wszyscy Ci, którzy mi od lat kibicują czy mnie obserwują mieli informacje od źródła, a nie od postronnych mediów. . Od 1999 roku zaczęłam grać w serialu Klan i nic się w tym temacie nie zmieni, ponieważ jest to produkcja, przy której nie tylko dobrze się pracuje, ale nigdy też nie ogranicza mi ona rozwoju na żadnych innych polach. Jestem też w stanie godzić nagrania z prowadzeniem mojej szkoły @danceworld_by_a_kaczorowska – a jest to zawodowo projekt mojego życia i nie zamierzam go odpuścić. . Od 2014 roku uczestniczyłam także w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami skąd część z Was może mnie kojarzyć. Choć tańczę od dziecka i odnosiłam zawsze niemałe sukcesy, to ogromna ilość ludzi dowiedziała się o tym kilka lat temu. Przeżyłam na parkiecie TzG 6. edycji, były wzloty i upadki, wygrane i przegrane, ale to co wyniosłam to przede wszystkim doświadczenie i mnóstwo wniosków. Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie. To przynosiło także samotność, bo gdzie czas na życie prywatne?! Obecnie jestem na innym etapie życia. Jestem szczęśliwą żoną, tworzę własną rodzinę i cenię sobie spokój oraz równowagę. Pracuję dużo, ale nie ZA DUŻO, osiągając prawdziwe szczęście. Nie zamierzam wracać do starych schematów. . To czego nie wiecie o TzG i zrozumieć pewnie mogą to tylko Ci, którzy się tam choćby na chwilę znaleźli, to fakt, że taniec jest tam tylko małym elementem. Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego…dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku. Taniec jest dla każdego, ale to NIE JEST program dla każdego. Trzeba mieć bardzo silny kręgosłup i próbować bez względu na wszystko dobrze się tym bawić. 👉🏻👉🏻 czytaj dalej pod kolejnym postem.

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

👉🏻👉🏻 CZĘŚĆ DRUGA 👈🏻👈🏻 . Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz ważniejsze są dla mnie MOJE WARTOŚCI. Od kiedy mam swoją firmę, bardzo się zmieniłam, przyznaję. Bardzo szanuję ludzi, którzy dla mnie pracują i staram się tworzyć miejsce nie tylko dla klientów, ale także dla pracowników. Tak też chcę być traktowana przy projektach, gdzie to ja pracuję dla innych. Mam swoje zdanie i mam swoje priorytety. Tak jak napisałam – @danceworld_by_a_kaczorowska to moje zawodowe dziecko i nic zawodowo nie będzie ważniejsze od szkoły. Jestem dumna, ponieważ jako pierwsza tancerka w Polsce, podczas tego programu uczyłam i nagrywałam na swoich własnych salach, w swojej własnej szkole tańca. . Już przed ostatnią edycją TzG intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu. Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu – dla promocji swojej szkoły. Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia. Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości. . Ponadto nie mam możliwości prowadzenia szkoły wraz z uczestnictwem w tym programie, robiąc obie rzeczy na 100%, a inaczej nie umiem. . Nie wezmę udziału w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami. Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości… Mam inne plany i marzenia. . Cieszę się z miejsca, w którym jestem. Pracuję tam gdzie CHCĘ pracować. Wybieram. Biorę udział w nowych projektach, które są wartościowe, rozwijają mnie i pozwalają zachować to co dla mnie ważne. Tworzę też dla Was coś nowego…ale na razie nic nie zdradzam. ☺️ . Na zakończenie… Tych, którzy pragną nie tylko oglądać taniec z kanapy, ale także samemu się nauczyć od kadry na najwyższym poziomie, zapraszam do nas. . Wszystkim natomiast życzę, abyście mądrze wybierali, czuli się spełnieni, ale przede wszystkim abyście żyli w zgodzie ze swoimi wartościami. Pozdrawiam Was bardzo ciepło, Agaa ❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wczoraj miałam ogromną przyjemność odebrać nagrodę na gali Polish Businesswomen Awards 👉🏻 Odkrycie wśród warszawskich szkół tańca💃🏼🕺 To bardzo miłe wyróżnienie! @danceworld_by_a_kaczorowska właśnie obchodzi roczek🎂 i jesteśmy szczęśliwi z tego co udało się do tej pory dokonać… Jesteśmy miejscem, w którym liczy się rozwój każdego dziecka z osobna. We wszystkich grupach, także tych dla dorosłych, mała ilość osób i indywidualne podejście jest dla nas bardzo ważne. U nas każdy ma się czuć ultra wyjątkowo, a pod okiem najlepszych trenerów, wyjść z każdego treningu z wieloma konkretnymi umiejętnościami. Sprawdź nas! 👉🏻 www.dwbak.pl 👈🏻 …i tak najlepiej do nas po prostu przyjść i spróbować! ☺️ #danceworldbyagnieszkakaczorowska #DWBAK #więcejniżtaniec !

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odkopane z archiwum taneczne początki…☺️ Na zajęcia z tańca towarzyskiego zaczęłam chodzić mając 6 lat. Swoje pierwsze turnieje wygrywałam już mając 8. Taniec mnie pochłonął od dziecka, stał się pasją i miłością. Tak wiele zyskałam…oprócz samych umiejętności tanecznych, sukcesów i tytułów, taniec zbudował moją siłę charakteru. Nauczył mnie systematyczności, motywacji, dyscypliny, dbania o detale, koncentracji…i mogłaby tu powstać długa lista. Ale ! Teraz nie o mnie, a o kolejnym pokoleniu… 👉🏻👉🏻👉🏻 6.10 odbędą się w @danceworld_by_a_kaczorowska NABORY do grupy sportowej tańca towarzyskiego 👈🏻👈🏻👈🏻 Zapraszam także chłopców, którzy są niezwykle ważnym elementem tej dyscypliny sportu☺️ Podczas naboru, wybierzemy dzieci, które wykażą największe predyspozycje do tego stylu tańca i pod moim okiem zaczną przygotowywać się do tanecznych zawodów.💃🏼🕺 UWAGA ! Na nabór KONIECZNE ZAPISY 👉🏻 recepcja@dwbak.pl 👨‍💻 Do zobaczenia ! #danceworldbyagnieszkakaczorowska #DWBAK #więcejniżtaniec !

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Stopczyk zaskakująco o Paris Hilton! Z czym pomyliła Polskę?

stopczyk

Sławomir Stopczyk nieraz pił drinki z Paris Hilton! Jaka ona jest?

Sławomir Stopczyk poznał Paris Hilton 8 lat temu w Cannes. Od tego czasu spotykają się co roku na różnych imprezach. Gwiazdor disco polo bardzo dobrze wspomina dziedziczkę fortuny. Według niego jest inna niż wszyscy myślą!

HOT NEWS- Natalia Szroeder o nowej płycie! Musi poczuć motyle w brzuchu!

Paris w ogóle nie zadziera nosa, jest normalną, otwartą osobą. Sławomir przyznaje, że nie zna jej blisko, ale jest sympatyczna w obyciu i można z nią zatańczyć czy wypić drinka. Pomimo ogromnej popularności i bogactwa zachowuje się lepiej niż niektóre polskie gwiazdy!

A z czym pomyliła Polskę? Muzyk zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jakub Kucner o “Tańcu z gwiazdami”- co z jego biodrami!?

Kontynuuj czytanie

news

Dzika sesja Wieniawy – pozazdrościła Rusin?

Julia Wieniawa odwiedziła w Afryce rezerwat ze zwierzętami. Zrobiła nawet kilka zdjęć – czy podczas pozowania Julia inspirowała się Kingą Rusin?

Wieniawa podczas pracy na planie zdjęciowym w Afryce, znalazła czas na zwiedzanie i relaks. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z rezerwatu zwierząt ocalonych. Odważna Julia zrobiła sobie sesję ze zwierzętami. Do tej pory podziwialiśmy tylko zdjęcia z “Klasykiem” – jej pieskiem. Teraz widzimy, że Jula zrobiła sobie zdjęcia z dzikim lampartem! Młoda Julka udowodniła, że nie boi się niczego – tak jak Kinga Rusin podczas sesji do magazynu VIVA!

Polecamy – Jessica Mercedes wystartowała z własną marką – co będzie sprzedawać?

W rezerwacie aktorka wyglądała bardzo ładnie. Jej stylizacja pasowała do koloru zwierząt i otoczenia. Czekamy na komentarz Rusin pod zdjęciem Wieniawy. Będzie dumna, że Julia wspomina ją w opisie?

Pozazdrościłam @kingarusin🐆😜❤️

Zobacz również – 3 letnia córka Krupińskiej już chce zarabiać! Szpilki to dla Niej mało?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pozazdrościłam @kingarusin 🐆😜❤️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odwiedziłam dziś rezerwat zwierząt ocalonych przed polowaniem i nakarmiłam zebry. Super przygoda.😍 #dreamcametrue

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wakacje w pracy. Pozdrawiamy z RPA 🏝⛰ #mycrew #newcampaigncoming

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#flashback #africa 2016 Najbardziej niesamowita sesja zdjęciowa w moim życiu! Foto @robertwolanski 🙏🏻 dla @viva_magazyn

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kochani, Szanowni, Wszyscy, którym nie jest obojętny los dzikich zwierząt i którzy cicho i głośno zastanawiacie się jakim cudem powstały te zdjęcia. Zacznę od tego że nigdy nie zgodziłabym się na zdjęcia w zoo, cyrku, delfinarium! Jestem więcej niż przeciwna robieniu rozrywki i interesu z dzikich zwierząt, których miejsce jest na wolności. Tę gepardzicę spotkałam w prywatnym rezerwacie, w Lowveld w prowincji Limpopo. Została uratowana jako małe kocię przez ludzi, kiedy kłusownik zabił jej matkę, odchowana i wypuszczona na wolność. Nie jest już jednak do końca dzikim kotem. Nie boi się człowieka, chętnie przychodzi w pobliże ludzkich siedlisk dlatego ma na szyi lokalizator (żeby śledzić jej ruchy i żeby nikt nie zrobił jej krzywdy). Kiedy robiliśmy zdjęcia w rezerwacie, był z nami jeden z jej opiekunów z dzieciństwa. Wyczuła go, podeszła, dała się napoić. Była zrelaksowana, najedzona, ufna choć bardzo czujna. Cały czas pomrukiwała i rozglądała się dookoła. W pobliżu musiały być lwy, które są naturalnymi wrogami gepardów. To było niesamowite spotkanie, przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Są tacy którzy mówią, że ogrody zoologiczne są dla tych, których nie stać na wyjazd do Afryki. Serio? I tylko dlatego katuje się te biedne zwierzaki, w klatkach, bez przestrzeni do biegania, bez wolności, w temperaturach do których nie zostały stworzone? Widziałam dzikie zwierzęta na wolności, jestem szczęściarą. Ale oddałabym wszystkie te wyjazdy i wolałabym do końca życia oglądać filmy przyrodnicze niż oglądać cierpienie tych zwierząt za kratami. Dla naszej marnej rozrywki…

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Justyna Żyła będzie prała brudy związków we własnym programie!

żyła

Justyna Żyła dostała propozycję poprowadzenia bardzo wyjątkowego programu!

Justyna Żyła już niedługo zadebiutuje w telewizji w roli prowadzącej program “Pierzemy brudy do czysta“. W produkcji ludzie będą rozwiązywać swoje obecne konflikty, ale też te z przeszłości. Byli przyjaciele, partnerzy i małżeństwa to bohaterowie, których zobaczymy w programie.

HOT NEWS- Jessica Mercedes wystartowała z własną marką – co będzie sprzedawać?

Justyna zapowiada, że ona nie będzie tam doradzać, a nawet pomagać, ale zorganizuje przestrzeń, gdzie te osoby będą mogły spokojnie się pogodzić. Gdy otrzymała tę propozycję, nie była pewna od początku, czy nadaje się do tej roli. Szczególnie, że nie ma doświadczenia w tego typu produkcjach, co jak sądzi, wiele osób będzie jej zarzucać.

Cały czas się uczę tego obycia z kamerą!

Jak się czuje jako nowicjuszka? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- 3 letnia córka Krupińskiej już chce zarabiać! Szpilki to dla Niej mało?

Kontynuuj czytanie

HITY