news
Mali Giganci: Wiktoria Gąbka powaliła jurorów na kolana. Były łzy Chylińskiej i Bujakiewicz!

W półfinałowym odcinku “Małych Gigantów” nie zabrakło skrajnych emocji. Był niepohamowany śmiech, ale pojawiły się także łzy wzruszenia. Te drugie wywołał min. występ Wiktorii Gąbki, której interpretacja piosenki Wojciecha Młynarskiego pt. “Nie ma jak u mamy” sprawił, że obydwie jurorki, Kasia Bujakiewicz i Agnieszka Chylińska uroniły łzy.
Wiktoria, przeważnie mnie rozśmieszasz, a dziś mnie wzruszyłaś! – mówiła Kasia
Czasami dałaś nam popalić, czasami nam dokuczałaś, czasami myślałem o Tobie jak o stonce ziemniaczanej, którą my opryskujemy. Dzisiaj jest tak, że tak prawdziwej wersji, tak pięknej interpretacji tej piosenki, nie słyszałem – nigdy! Wiktorio wzruszyłem się, a to nie jest łatwe – dopowiedział Kuba
Pięknie! Takie działanie, że bardzo bym się teraz przytuliła do mojej mamy. Pięknie, po prostu. Stara baba płacze! – dodała Agnieszka
Już w poprzednich odcinkach, Wiktoria Gąbka otrzymała miano nowej Krystyny Jandy czy Hanki Bielickiej. Dziewczynka za każdym razem daje widzom i jurorom występ, którego się nie zapomina. Brawo!
Trzymacie kciuki za nasączoną talentem “gąbeczkę”?
[wzslider autoplay=”true” height=”600″]
Zdj – Screen z maligiganci.tv.pm
news
Adrianna Borek PRZYKRO o werdykcie – odpadła Magda Narożna i Ola Filipek z “Tańca z Gwiazdami”
news
Maria Jeleniewska szczerze o PRZEŚLADOWANIU w szkole przez rówieśników i… nauczycieli. Teraz CIŚNIE Jacka Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”
news
TYLKO U NAS! Ola Filipek i Wojtek Kucina ODPALI z “Tańca z Gwiazdami”. Zdradzamy co będą robić po programie – nowa PARA prowadząca w “Halo tu Polsat”?
news
Magda Narożna smutna – ODPADŁA niesłusznie? Zdradzają plany po “Tańcu z Gwiazdami” – będziecie zaskoczeni
-
news5 dni temu
Maciej Pela o RODZINIE bez Agnieszki Kaczorowskiej: Żałuje przerwania KARIERY
-
moda5 dni temu
Jupitery Roku: Gessler w piżamowym stylu, Blanka z groźnym lookiem, Wędzikowska w różu, Rozenek-Majdan w klasyce [FOTO]
-
news4 dni temu
Magda Mołek żegna się z „Tańcem z Gwiazdami” w emocjonalnym wpisie, głos zabrała także sama Agnieszka Kaczorowska
-
news4 dni temu
Julia Żugaj nie zwalnia tempa! Po „Tańcu z Gwiazdami” wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – oto lista uczestników
-
news3 dni temu
TYLKO U NAS: TVP szykuje zaskoczenie – wiemy, z kim Łukasz Kadziewicz ma prowadzić „Pytanie na śniadanie”
-
news5 dni temu
Michał Piróg wraca do „You Can Dance” – wiemy, w jakiej roli wystąpi! Sprawdź, co wydarzy się w najnowszym odcinku
-
news4 dni temu
TYLKO U NAS: Daria Marx wystąpi w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”? “To jest jakaś paranoja” – znamy szczegóły
-
news1 dzień temu
Gurłacz i Kaczorowska pod ostrzałem mediów. „Mam żonę, która to czyta, mam dzieci” – emocjonalny apel aktora