Śledź nas

news

Mamy niechlubny rekord rozwodników wśród gwiazd – kto miał aż 5 żon!?

Niektóre gwiazdy są naprawdę niestałe w uczuciach!

Nie jest łatwo znaleźć tę jedyną osobę, z którą chce się spędzić całe życie. Ludzie nie są nieomylni, dlatego rozwody często okazują się niezbędnym rozwiązaniem. Najlepiej wiedzą to gwiazdy, których trudności małżeńskie dodatkowo są pożywką dla mediów. Potwierdzeniem zasady “do trzech razy sztuka” są np. Daniel Olbrychski, Ewa Wiśniewska, Beata Tyszkiewicz czy Katarzyna Dowbor. Filmowy Azja, nie licząc jego głośnych romansów, żenił się trzy razy: z aktorką Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską, z którą doczekał się syna Rafała, z Zuzanną Łapicką, z którą ma córkę Weronikę, oraz teatrolożką Krystyną Demską, która jest nie tylko jego żoną, ale i menedżerką.

Trzykrotnie zamężna była również Ewa Wiśniewska. Najdłużej, bo 20 lat, mężem aktorki był Krzysztof Kowalewski, który ostatecznie znalazł bezpieczną przystań w ramionach Agnieszki Suchory. Pierwszym mężem Wiśniewskiej był kolega ze studiów, kolejnym włoski biznesmen, dla którego wyemigrowała do słonecznej Italii. Trzy razy “tak” mówiła też Beata Tyszkiewicz – reżyserowi Andrzejowi Wajdzie (córka Karolina), Witoldowi Orzechowskiemu i Jackowi Padlewskiemu (córka Wiktoria)

HOT NEWS- Wieniawa, Rosati i Zielińska w nowym serialu Polsatu – szykują się ogromne emocje

Natomiast czterema żonami może “pochwalić się” lider “Ich Troje”, Michał Wiśniewski, który ślubowała trzem piosenkarkom – Magdzie Femme, Mandarynie, Annie Świątczak – oraz Dominice Tajner, córce trenera Apoloniusza Tajnera. Czterokrotną rozwódką jest 79-letnia Emilia Krakowska. Aktorka zmieniała mężów jak rękawiczki, a raczej kapelusze, których jest wielką miłośniczką. Na liście małżonków Małgorzaty Potockiej znajduje się gitarzysta Krzysztof Potocki, satyryk Tadeusz Ross, aktor Marek Prażanowski oraz sam “Wielki Szu”, czyli Jan Nowicki. Przez wiele lat partnerem tancerki rewiowej był również Wojciech Gąssowski, ale ślubu nie mieli. Szczęścia w miłości cztery razy próbował Janusz Gajos, ostatecznie znajdując spokojną przystań u boku Elżbiety Brożek. Dziś aktor żartuje, że ma szczęście do “czwartych razów”, bo do szkoły aktorskiej też dostał się dopiero za czwartym razem. Czterokrotnie rozwiedziony był, nieżyjący już, Tadeusz Pluciński. Aktor, który miał opinię amanta i uwodziciela, był mężem śpiewaczki operowej Bożeny Brun-Barańskiej, aktorki Ilony Stawińskiej, tancerki Krystyny Mazurówy i aktorki Jolanty Wołłejko, z którą miał dwóch synów, Pawła i Piotra. Wielkim łamaczem damskich serc, czterokrotnie żonatym, był również Edward Linde-Lubaszenko. Pierwszą żoną aktora była Asja Łamtiugina, a owocem tego związku Olaf Lubaszenko.

Nasz ranking zamykają panowie, którzy aż 5 razy stawali na ślubnym kobiercu. W młodości żonami Andrzeja Seweryna były: Bogusława Blajfer oraz Krystyna Janda, z którą ma córkę Marię Seweryn. We Francji, gdzie udał się na emigrację, poślubił Laurence Bourdil (syn Yann) i Mireille Maalouf (syn Maximilien). Piątą żoną aktora została Katarzyna Kubacka. Tadeusz Ross, odchodził od swoich czterech pierwszych żon tylko z walizką, po dżentelmeńsku zostawiając im wszelkie dobra. Z piątą żoną, Sonią, doczekał się trzech córek. Na szczególne miejsce w rankingu wytrwałych rozwodników zasługuje “zimny drań” Bohdan Łazuka. Po krótkim małżeństwie z aktorką Barbarą Wrzesińską, dwukrotnie żenił się z pięknymi tancerkami – Danielą Pacholczyk i Małgorzatą Viresco, z którą ma syna Adama. Następnie na długo uległ modelce i projektantce Renacie Węglińskiej, z którą doczekał się córki Olgi. Wisienką na torcie małżeńskich perypetii Łazuki jest fakt, że po rozwodzie powtórnie ożenił się z ta samą kobietą, Renatą Węglińską

Co sądzicie o ich życiowych perypetiach? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Radwańska czule świętuje drugą rocznicę ślubu. Wiemy gdzie się wybrała

scena z: Andrzej Seweryn, Krystyna Janda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

news

Ida Nowakowska pokazuje dziecko i zdradza szczegóły porodu: Nawet punktualność synek odziedziczył po tacie

ida

Ida Nowakowska w zeszłym tygodniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Fani Idy Nowakowskiej gorąco wspierali swoją idolkę w oczekiwaniu na przyjście jej pierwszego dziecka od czasu ogłoszenia wiadomości o ciąży na antenie “Pytania na Śniadanie”. Celebrytka w zeszłym tygodniu oficjalnie przeszła na urlop macierzyński i oczekiwała na narodziny potomka.

HOT NEWS- Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

W poniedziałek rano media obiegła informacja, że Ida urodziła już zeszłym tygodniu! Magazyn Super Express poinformował, że synek gwiazdy przyszedł na świat w zeszły czwartek. Teraz tancerka oficjalnie potwierdziła te doniesienia publikując wpis na temat porodu oraz filmik świeżo upieczonego taty z synem:

Wykapany Tata. Like Father, like Son. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami 

Podziękowała też lekarzom szpitala, który czuwali nad nią i dzieckiem:

Wielkie podziękowania dla Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego – dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów. (…) Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa… i za modlitwę… i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! 

Słodko?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

ata

Ata z Hotelu Paradise 2 ocenia parę z kolejnej edycji!

Ata Postek wygrała drugą edycję randkowego reality show Hotel Paradise. Teraz kolejna odsłona programu niedługo dobiega końca, a była uczestniczka ocenia obecnych rezydentów rajskiego hotelu.

HOT NEWS- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Beata zdradziła nam, że lubi Marcina, bo emanuje pozytywną energią. Nie jest jednak przekonana, czy kochają się z Natalią! A co sądzi o lubianej przez widzów parze Bibi i Simonie?

Śmieszni oni są! Oni się tak droczą ze sobą, fajna para. Zobaczymy! (…) Najbardziej lubię, jak on do niej mówi “To jest 2000, to jest 2000!”, bo ona jest rocznik 2000. Podobami się do to jak on to mówi. No to może pasują, pasują do siebie…

A czy według Beaty osoby urodzone w XXI wieku są inne? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

maja

Maja Hyży wyjawiła przedmiot sądowej batalii z byłym mężem!

Kilka tygodni temu Maja Hyży niespodziewanie opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym oskarżyła swojego byłego męża Grzegorza o nękanie, prześladowanie i obwinianie. Na to wokalista szybko odpowiedział własnym oświadczeniem, w którym zaprzeczył oskarżeniom. Według niego była żona utrudnia mu kontakt z synami, a on wytoczy jej proces sądowy.

HOT NEWS- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Teraz celebrytka postanowiła opowiedzieć magazynowi Party, dlaczego spotkają się w sądzie. Przez pandemię koronawirusa data rozprawy nadal jest przesuwana. Maja wyjawiła, że chce uregulować rodzinne sprawy i żąda podwyższenia kwoty alimentów:

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów. Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany.

Natomiast Grzegorz chce domagać się częstszych kontaktów z chłopcami. Chce, aby Alexander i Wiktor spędzali z nim równo tyle czasu, co z matką:

Grzegorz domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska miała urodzić już w zeszłym tygodniu!

Ida Nowakowska w styczniu ogłosiła, że jest w 6 miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną wiadomość przekazała na planie programu “Pytanie na Śniadanie”, gdzie koledzy od razu obdarowali przyszłą mamę prezentami.

HOT NEWS- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Szczęśliwa celebrytka wzięła udział w kilku sesjach ciążowych i zaczęła reklamować rzeczy dla dzieci. Na Instagramie pokazała wyprawkę, a nawet poszła na spacer z pustym wózkiem, podczas którego wykonywała niełatwe baletowe figury. W pewnym momencie ujawniła, że razem z mężem Jackiem Herndonem spodziewają się syna.

Kilka dni temu Ida w końcu udała się na urlop macierzyński i już nie pojawiała się w “Pytaniu na Śniadanie”. Teraz z kolei magazyn Super Express donosi, że celebrytka urodziła! Na łamach gazety czytamy:

Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu  

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola z Hotelu Paradise o trudnej sytuacji na Zanzibarze – program to 1. taki projekt od LAT

11.03.2020 WARSZAWA WAWER STUDIA ATM – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE N/Z IDA NOWAKOWSKA – JURORZY
scena z: Ida Nowakowska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY