Śledź nas

news

Mamy niechlubny rekord rozwodników wśród gwiazd – kto miał aż 5 żon!?

Niektóre gwiazdy są naprawdę niestałe w uczuciach!

Nie jest łatwo znaleźć tę jedyną osobę, z którą chce się spędzić całe życie. Ludzie nie są nieomylni, dlatego rozwody często okazują się niezbędnym rozwiązaniem. Najlepiej wiedzą to gwiazdy, których trudności małżeńskie dodatkowo są pożywką dla mediów. Potwierdzeniem zasady “do trzech razy sztuka” są np. Daniel Olbrychski, Ewa Wiśniewska, Beata Tyszkiewicz czy Katarzyna Dowbor. Filmowy Azja, nie licząc jego głośnych romansów, żenił się trzy razy: z aktorką Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską, z którą doczekał się syna Rafała, z Zuzanną Łapicką, z którą ma córkę Weronikę, oraz teatrolożką Krystyną Demską, która jest nie tylko jego żoną, ale i menedżerką.

Trzykrotnie zamężna była również Ewa Wiśniewska. Najdłużej, bo 20 lat, mężem aktorki był Krzysztof Kowalewski, który ostatecznie znalazł bezpieczną przystań w ramionach Agnieszki Suchory. Pierwszym mężem Wiśniewskiej był kolega ze studiów, kolejnym włoski biznesmen, dla którego wyemigrowała do słonecznej Italii. Trzy razy “tak” mówiła też Beata Tyszkiewicz – reżyserowi Andrzejowi Wajdzie (córka Karolina), Witoldowi Orzechowskiemu i Jackowi Padlewskiemu (córka Wiktoria)

HOT NEWS- Wieniawa, Rosati i Zielińska w nowym serialu Polsatu – szykują się ogromne emocje

Natomiast czterema żonami może “pochwalić się” lider “Ich Troje”, Michał Wiśniewski, który ślubowała trzem piosenkarkom – Magdzie Femme, Mandarynie, Annie Świątczak – oraz Dominice Tajner, córce trenera Apoloniusza Tajnera. Czterokrotną rozwódką jest 79-letnia Emilia Krakowska. Aktorka zmieniała mężów jak rękawiczki, a raczej kapelusze, których jest wielką miłośniczką. Na liście małżonków Małgorzaty Potockiej znajduje się gitarzysta Krzysztof Potocki, satyryk Tadeusz Ross, aktor Marek Prażanowski oraz sam “Wielki Szu”, czyli Jan Nowicki. Przez wiele lat partnerem tancerki rewiowej był również Wojciech Gąssowski, ale ślubu nie mieli. Szczęścia w miłości cztery razy próbował Janusz Gajos, ostatecznie znajdując spokojną przystań u boku Elżbiety Brożek. Dziś aktor żartuje, że ma szczęście do “czwartych razów”, bo do szkoły aktorskiej też dostał się dopiero za czwartym razem. Czterokrotnie rozwiedziony był, nieżyjący już, Tadeusz Pluciński. Aktor, który miał opinię amanta i uwodziciela, był mężem śpiewaczki operowej Bożeny Brun-Barańskiej, aktorki Ilony Stawińskiej, tancerki Krystyny Mazurówy i aktorki Jolanty Wołłejko, z którą miał dwóch synów, Pawła i Piotra. Wielkim łamaczem damskich serc, czterokrotnie żonatym, był również Edward Linde-Lubaszenko. Pierwszą żoną aktora była Asja Łamtiugina, a owocem tego związku Olaf Lubaszenko.

Nasz ranking zamykają panowie, którzy aż 5 razy stawali na ślubnym kobiercu. W młodości żonami Andrzeja Seweryna były: Bogusława Blajfer oraz Krystyna Janda, z którą ma córkę Marię Seweryn. We Francji, gdzie udał się na emigrację, poślubił Laurence Bourdil (syn Yann) i Mireille Maalouf (syn Maximilien). Piątą żoną aktora została Katarzyna Kubacka. Tadeusz Ross, odchodził od swoich czterech pierwszych żon tylko z walizką, po dżentelmeńsku zostawiając im wszelkie dobra. Z piątą żoną, Sonią, doczekał się trzech córek. Na szczególne miejsce w rankingu wytrwałych rozwodników zasługuje “zimny drań” Bohdan Łazuka. Po krótkim małżeństwie z aktorką Barbarą Wrzesińską, dwukrotnie żenił się z pięknymi tancerkami – Danielą Pacholczyk i Małgorzatą Viresco, z którą ma syna Adama. Następnie na długo uległ modelce i projektantce Renacie Węglińskiej, z którą doczekał się córki Olgi. Wisienką na torcie małżeńskich perypetii Łazuki jest fakt, że po rozwodzie powtórnie ożenił się z ta samą kobietą, Renatą Węglińską

Co sądzicie o ich życiowych perypetiach? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Radwańska czule świętuje drugą rocznicę ślubu. Wiemy gdzie się wybrała

scena z: Andrzej Seweryn, Krystyna Janda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

news

Z ostatniej chwili: Wiemy, co Piotr Starak robił tuż przed wypadkiem! Kim była towarzysząca mu kobieta?

starak
Służby i rodzina poszukują milionera Piotra Woźniak-Starak…

Od wczoraj cała Polska żyje dramatycznymi wydarzeniami z Mazur. Mąż lubianej dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Koło 4 rano policja otrzymała zawiadomienie, że motorówka zakłóca ciszę nocną. Służby szybko zatrzymały pustą łódź, a na brzegu znaleźli kobietę, która opuściła motorówkę i dopłynęła na ląd. Prokurator potwierdził, że poszukiwany mężczyzna to Piotr Starak. 

HOT NEWS- Małgorzata Rozenek walczy w imieniu par o in vitro. Planuje trzecie dziecko?

Dziennikarze Faktu, ustalili, że w sobotę wieczorem Piotr ze swoją znajomą płynęli na kolację do gospody pod Czarnym Łabędziem, do Rydzewa nad pobliskim jeziorem Niegocin. Drugą motorówką płynęła ochrona mężczyzny. Jeszcze koło 22 zaginiony, jego żona, teściowe i przyjaciele byli widziani w restauracji. O 23 mieli dopłynąć do wyspy niedaleko rezydencji Staraków, właśnie wtedy producent filmowy miał zwolnić ochronę, zapewniając ich, że zaraz dopłynie. Niewiadomo, kiedy kobieta znalazła się na pokładzie motorówki, dziennikarze przypuszczają, że jest ona związana z nim więziami rodzinnymi. 

Ochrona cały czas odbierała sygnał jego telefonu komórkowego, bo pozostał on na łodzi, najprawdopodobniej Piotr był wtedy w wodzie. Znajoma zeznała, że koło godziny 3 doszło do wypadku – motorówka zrobiła zwrot i oboje znaleźli się w wodzie. Nie wiadomo, co robili między 23 a 3. Ochrona od razu rozpoczęła poszukiwania, ale nic nie znaleźli. Teraz milionera szukają policjanci, strażacy oraz prywatni płetwonurkowie i detektywi. 

Mamy nadzieję, że ta dramatyczna sytuacja zakończy się pozytywnie i mocno trzymamy kciuki za Agnieszkę w tych trudnych chwilach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Koleżanka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie zaginięcia jej męża

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru ☺️ @belleepoquewarsaw #magichour 🔮

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek walczy w imieniu par o in vitro. Planuje trzecie dziecko?

Małgorzata Rozenek wypowiedziała swój mocny sprzeciw w kwestii podejścia rządu do in vitro! 

Jak wiadomo Małgorzata Rozenek jest autorką książki “In vitro: rozmowy intymne” oraz mamą dwóch chłopców, którzy urodzili się właśnie dzięki in vitro. Jak podaje TVN, gwiazda w rozmowie z Karoliną Kalatzi nie tylko opowiedziała o swoich przeżyciach, związanych z tym zabiegiem (w tym o dwukrotnym poronieniu), lecz także dostrzegła pewien ważny problem.

HOT NEWS – Kamil Durczok oszukał byłą żonę? Wszystko z powodu weksla na kosmiczną sumę

Małgosia Rozenek zauważyła, że wiele par nie stać na to, by zostać rodzicami za pomocą in vitro:

W Polsce nie ma czegoś takiego, jak kredytowanie in vitro. Oczywiście różnie kliniki sobie z tym radzą. Dziwi mnie to, że można wziąć kredyt na operację biustu, a nie można wziąć na in vitro. Wiem, że kliniki mają różne systemy, ale one nie są korzystne i wiele osób po prostu pożycza pieniądze. 

Tym samym Gosia Rozenek zwróciła także uwagę na to, że niektóre pary są pozbawione szans na posiadanie potomstwa. Co więcej gwiazda podkreśliła też, że w Polsce nie można liczyć na pokrycie kosztów zabiegu z NFZ a pary, które decydują się na taki krok, często spotykają się z brakiem zrozumienia:

Co więcej, ja czuję się szykanowana, ja i miliony innych ludzi, czujemy się szykanowani. Czujemy się krytykowani za chorobę, którą mamy, bo to jest choroba!

POLECAMY – Koleżanka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie zaginięcia jej męża

Jak widać Małgorzata Rozenek bardzo otwarcie opowiedziała o swoich odczuciach i przeżyciach. W wywiadzie gwiazda zdradziła także, że wraz z Radkiem Majdanem stara się o kolejne dziecko.  A jakie jest Wasze zdanie na temat in vitro? Czy zabieg ten powinien być refundowany?

View this post on Instagram

Sopot 2019 dzień 2

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Kamil Durczok oszukał byłą żonę? Wszystko z powodu weksla na kosmiczną sumę

Czy Kamil Durczok oszukał swoją byłą żonę? Najnowsze doniesienia mówią o wekslu na kosmiczną sumę…

Według najnowszych doniesień Vogule Poland Kamil Durczok mógł sfałszować podpis byłej żony na wekslu wartym 2 miliony franków szwajcarskich. Jak podaje portal, powołując się na TVP Info, kilka lat temu dziennikarz złożył w banku weksel jako zabezpieczenie kredytu na zakup nieruchomości. Weksel ten był także podpisany przez jego byłą żonę. Po dziesięciu latach bank zwrócił się do byłej żony dziennikarza, wzywając do wykupienia weksla. Okazuje się jednak, że sprawa wcale nie jest taka prosta…

HOT NEWS – Koniec wielkiej miłości – Julia Wieniawa i Baron zerwali ze sobą?

Z informacji podanych przez portal wynika jednak, że była żona Kamila Durczoka twierdzi, że nie podpisywała żadnego weksla. Aktualnie sprawą zajęła się już prokuratura. Jak myślcie, czy Kamil Durczok rzeczywiście mógł sfałszować podpis byłej żony?

ZOBACZ – Czułe słowa Rinke Rooyens: Asia tworzy mi dom

Foto. Screen Instagram/AKPA

Kontynuuj czytanie

news

Koleżanka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie zaginięcia jej męża

Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak z TVN wypowiedziała się w sprawie zaginięcia jej męża. Dziennikarka odniosła się do złośliwych wypowiedzi internautów.

Po tym jak w nocy z 18 na 19 sierpnia Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze w okolicach Giżycka jego żona Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa prawdziwy dramat. W poszukiwania mężczyzny są zaangażowane służby ratunkowe a wsparcia udzieliły także znane gwiazdy. 

HOT NEWS – Koniec wielkiej miłości – Julia Wieniawa i Baron zerwali ze sobą

W temacie tym wypowiedziała się m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, która pracowała niegdyś z Agnieszką Woźniak-Starak, prowadząc wspólnie program “Na językach”. Poruszona dziennikarka skomentowała ostatnie zdjęcie pary:

Agnieszka, trzymaj się JAK NAJSILNIEJ

POLECAMY – Małgosia Rozenek miażdży złośliwą internautkę – poszło o jej biust

To jednak nie wszystko! Na swoim Instagramie Karolina Korwin-Piotrowska zamieściła kilka bardzo krzywdzących opinii internautów na temat wypadku Piotra Woźniaka-Staraka, komentując je takimi słowami:

Polska 2019
Wykończymy się sami
Róbcie tak dalej

Jak widać w obliczu tej tragicznej sytuacji Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie bliskich osób. Miejmy nadzieję, że jej maż zostanie szczęśliwie odnaleziony przez służby ratunkowe.

 

View this post on Instagram

💙

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

View this post on Instagram

Wesołych Świąt kochani! 🎄💋🎄💋

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Foto. Screen Instagram/AKPA

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.