Śledź nas
'

news

Mamy niechlubny rekord rozwodników wśród gwiazd – kto miał aż 5 żon!?

Niektóre gwiazdy są naprawdę niestałe w uczuciach!

Nie jest łatwo znaleźć tę jedyną osobę, z którą chce się spędzić całe życie. Ludzie nie są nieomylni, dlatego rozwody często okazują się niezbędnym rozwiązaniem. Najlepiej wiedzą to gwiazdy, których trudności małżeńskie dodatkowo są pożywką dla mediów. Potwierdzeniem zasady “do trzech razy sztuka” są np. Daniel Olbrychski, Ewa Wiśniewska, Beata Tyszkiewicz czy Katarzyna Dowbor. Filmowy Azja, nie licząc jego głośnych romansów, żenił się trzy razy: z aktorką Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską, z którą doczekał się syna Rafała, z Zuzanną Łapicką, z którą ma córkę Weronikę, oraz teatrolożką Krystyną Demską, która jest nie tylko jego żoną, ale i menedżerką.

Trzykrotnie zamężna była również Ewa Wiśniewska. Najdłużej, bo 20 lat, mężem aktorki był Krzysztof Kowalewski, który ostatecznie znalazł bezpieczną przystań w ramionach Agnieszki Suchory. Pierwszym mężem Wiśniewskiej był kolega ze studiów, kolejnym włoski biznesmen, dla którego wyemigrowała do słonecznej Italii. Trzy razy “tak” mówiła też Beata Tyszkiewicz – reżyserowi Andrzejowi Wajdzie (córka Karolina), Witoldowi Orzechowskiemu i Jackowi Padlewskiemu (córka Wiktoria)

HOT NEWS- Wieniawa, Rosati i Zielińska w nowym serialu Polsatu – szykują się ogromne emocje

Natomiast czterema żonami może “pochwalić się” lider “Ich Troje”, Michał Wiśniewski, który ślubowała trzem piosenkarkom – Magdzie Femme, Mandarynie, Annie Świątczak – oraz Dominice Tajner, córce trenera Apoloniusza Tajnera. Czterokrotną rozwódką jest 79-letnia Emilia Krakowska. Aktorka zmieniała mężów jak rękawiczki, a raczej kapelusze, których jest wielką miłośniczką. Na liście małżonków Małgorzaty Potockiej znajduje się gitarzysta Krzysztof Potocki, satyryk Tadeusz Ross, aktor Marek Prażanowski oraz sam “Wielki Szu”, czyli Jan Nowicki. Przez wiele lat partnerem tancerki rewiowej był również Wojciech Gąssowski, ale ślubu nie mieli. Szczęścia w miłości cztery razy próbował Janusz Gajos, ostatecznie znajdując spokojną przystań u boku Elżbiety Brożek. Dziś aktor żartuje, że ma szczęście do “czwartych razów”, bo do szkoły aktorskiej też dostał się dopiero za czwartym razem. Czterokrotnie rozwiedziony był, nieżyjący już, Tadeusz Pluciński. Aktor, który miał opinię amanta i uwodziciela, był mężem śpiewaczki operowej Bożeny Brun-Barańskiej, aktorki Ilony Stawińskiej, tancerki Krystyny Mazurówy i aktorki Jolanty Wołłejko, z którą miał dwóch synów, Pawła i Piotra. Wielkim łamaczem damskich serc, czterokrotnie żonatym, był również Edward Linde-Lubaszenko. Pierwszą żoną aktora była Asja Łamtiugina, a owocem tego związku Olaf Lubaszenko.

Nasz ranking zamykają panowie, którzy aż 5 razy stawali na ślubnym kobiercu. W młodości żonami Andrzeja Seweryna były: Bogusława Blajfer oraz Krystyna Janda, z którą ma córkę Marię Seweryn. We Francji, gdzie udał się na emigrację, poślubił Laurence Bourdil (syn Yann) i Mireille Maalouf (syn Maximilien). Piątą żoną aktora została Katarzyna Kubacka. Tadeusz Ross, odchodził od swoich czterech pierwszych żon tylko z walizką, po dżentelmeńsku zostawiając im wszelkie dobra. Z piątą żoną, Sonią, doczekał się trzech córek. Na szczególne miejsce w rankingu wytrwałych rozwodników zasługuje “zimny drań” Bohdan Łazuka. Po krótkim małżeństwie z aktorką Barbarą Wrzesińską, dwukrotnie żenił się z pięknymi tancerkami – Danielą Pacholczyk i Małgorzatą Viresco, z którą ma syna Adama. Następnie na długo uległ modelce i projektantce Renacie Węglińskiej, z którą doczekał się córki Olgi. Wisienką na torcie małżeńskich perypetii Łazuki jest fakt, że po rozwodzie powtórnie ożenił się z ta samą kobietą, Renatą Węglińską

Co sądzicie o ich życiowych perypetiach? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Radwańska czule świętuje drugą rocznicę ślubu. Wiemy gdzie się wybrała

scena z: Andrzej Seweryn, Krystyna Janda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

news

Reni Jusis wspiera lokalne – odwiedziła Local Days by Mercure

reni jusis
Reni Jusis o byciu eko!

Temat ekologii jest coraz bliższy wielu ludziom na całym świecie, dlatego nawet wielki firmy podejmują działania na rzecz środowiska. 9 października odbył się pierwszy event Local Days by Mercure w Mecure Gdynia Centrum, który pokazał, że hotele mogą działać lokalnie. Korzystanie z usług pobliskich dostawców pozytywnie wpływa na środowisko. Wydarzenie także propaguje lokalną kulturę i tradycję!

HOT NEWS- #DicoverLocal – Figura, Jusis, … w relacji z Local Days by Mercure

Reni Jusis, która stara się żyć ekologicznie jest zachwycona inicjatywą, z którą wyszedł hotel. Ona sama również stara się żyć lokalnie, zawsze próbuje poznać regionalne wytwórców i ich produkty. Szczególnie ważne jest dla niej ekologiczne jedzenie, stara się kupować od lokalnych rolników. Wybiera owoce i warzywa zgodnie z porami roku, np. teraz jemy warzywa korzeniowe, a nie truskawki. 

Kiedy tutaj przeprowadziłam się do Trójmiasta kilka lat temu, to pierwsze kroki do przyjaciół, którzy znali tutaj wszystkich rolników ekologicznych w okolicy 

Co sądzi o tym eko hotelu? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gosia Szmal z “Big Brother” ujawnia prawdę. Miały z siostrą tajny znak?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czy ktoś jeszcze NIE MA? 2x #nike2019 @szczygiel_mariusz #niema @sztuka_wyboru #art #books #coffee #design

A post shared by Reni Jusis (@renijusisofficial) on

Kontynuuj czytanie

news

Agata Młynarska wspiera Goldpoint w “The Inner Power” – współpraca silnych kobiet?

młynarska
Agata Młynarska i Dorota Goldpoint połączyły siły!

Dorota Goldpoint stworzyła inicjatywę The Inner Power, która jest skierowana do dojrzałych kobiet. Projekt ma za zadanie propagować siłę pań po 50-tce, podkreślać ich niezależności i piękno. Projektantka do zaprosiła do współpracy również znane i lubiane gwiazdy, m.in. Annę Korcz, Grażynę Szapołowską, Jolantę Fraszyńską i Katarzynę Żak. Teraz do ekipy dołączyła Agata Młynarska!

HOT NEWS- #WhyWeHate – Rozenek, Wędzikowska, Kraśko i Drzewiecka czytają nienawistne komentarze na swój temat

Goldpoint jest bardzo wdzięczna Agacie, że wzięła udział w jej projekcie, pomimo natłoku zajęć. Dziennikarka wspierała projektantkę w jej działaniach od początku, jednak wcześniej obowiązki nie pozwoliły im na nawiązanie współpracy. 

Dzisiaj jest z nami, jest ze mną i bardzo się cieszę. Dla mnie jest wyjątkową osobą

Młynarska jest bardzo popularną dziennikarką, która nie boi się trudnych tematów, co we współczesnym świecie jest rzadkością. Jaki to miało wpływ na projekt? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mroczkowie nie pojadą do USA bez wizy – Wy też możecie mieć taki problem

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Chcielibyśmy się dzisiaj podzielić z Wami cudowną informacją – do grona Ambasadorek Projektu ,,The Inner Power’’ dołączyła niezwykła @agata_mlynarska ❤️ To dla nas naprawdę wielki zaszczyt, że ta wspaniała Kobieta z ogromną charyzmą i energią dołączyła do #theinnerpower 😍 *** We would like to share you a wonderful informaction – @agata_mlynarska is in ‘The Inner Power’ project❤️ It’s a great honour for us. This wonderful woman with great charisma and energy has joined to #theinnerpower 😍 — #women50plus #women50 #womenstyle #agatamłynarska #agatamlynarska #kobietapopięćdziesiątce #dorotagoldpointproject #dorotagoldpoint #kobietasukcesu #stylizacje #stylizacja #polskamoda #polskiemarkimodowe #polskiemarki #luxurystyle #luksus #luksusowo #kobietazklasa #kobietaniezalezna #kobiecość #kobieco #sesjazdjeciowa #sesjazdjęciowa #backstage #dziennikarka #telewizja

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official w programie Eks-tra zmiana którego prowadzącą jest cudowna @agata_mlynarska będzie gościć Dorota Goldpoint. Serdecznie zapraszamy do oglądania 😍 W programie – ogromna dawka emocji. Niepewność będzie mieszać się z chęcią zmiany, popłyną też łzy szczęścia. Oglądajcie już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official ❤️ @przeambitni.pl @dorotagoldpoint_private 🤩 *** Today at 10:30 p.m. Dorota Goldpoint will be a guest on TVN Style in Eks-tra zmiana by Agata Mlynarska. We invite you to watch the program 😍 In this program you can find huge dose of emotion. There will be tears of happiness. Watch today at 10:30 p.m. on TVN Style ❤️ @dorotagoldpoint_private @przeambitni.pl 🤩 — #ekstrazmiana #dorotagoldpoint #agatamlynarska #tvnstyle #kobieta #kobietapoczterdziestce #kobietapotrzydziestce #kobietapo40 #kobietasukcesu #kobietaniezalezna #kobietazklasa #kobietapo30 #polskakobieta #kobietaniezależna #kobietabiznesu #polskamoda #modapolska #stylizacje #stylizacja #stylowka #stylowo #moda2019 #modnakobieta #modnieubrana #kobieta50+ #kobietapo50 #kobietapo50tce #telewizja

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

agaty

młynarska agata

Kontynuuj czytanie

news

Gosia Szmal z “Big Brother” ujawnia prawdę. Miały z siostrą tajny znak?

Czy siostry z Big Brother ustaliły między sobą “tajny znak” w programie? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Gosia i Kasia Szmal to jedne z uczestniczek popularnego reality-show “Big Brother”. Niestety Gosia musiała pożegnać się z Domem Wielkiego Brata. W wywiadzie spytaliśmy ją, czy wraz z siostrą miały ustalony pewien tajny znak, którym informują siebie nawzajem, na kogo głosować w programie. 

ZOBACZ – Edyta Górniak dołączy do “Big Brother”?

Nie, jeżeli chodzi o głosowanie, to nie, nie ustalałyśmy takich rzeczy przede wszystkim dlatego, że chyba nie musiałyśmy. Już wiem, że te nasze nominacje się niekoniecznie pokrywały, ale my mamy gdzieś tam podobne podejście do ludzi – przyznała Gosia Szmal

Co więcej Gosia dodała, że wraz z siostrą lubią ludzi o podobnych charakterach, dlatego ich podobne preferencje można było zobaczyć także w “Big Brother”

Myśmy chciały do tego podejść po prostu uczciwie, więc starałyśmy się nie robić takich myków i nie kombinować po prostu. Miałyśmy ustalony, fakt jeden sygnał, ale to był sygnał w pierwszym tygodniu na to, czy będziemy nominować się wzajemnie.

HOT NEWS – Warnke nieświadomie zdradziła płeć dziecka? Fani komentują: No wreszcie!

Podczas wywiadu Małgorzata Szmal przyznała, że to ona zdecydowała, że nie będą się nominować wraz z siostrą i nie obawiała się, że zostanie przez nią nominowana do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. 

 

Foto. Screen Instagram

 

Kontynuuj czytanie

news

Edyta Górniak dołączy do “Big Brother”?

Edyta Górniak w wywiadzie dla naszego portalu wyraziła swoje zdanie na temat programu “Big Brother” – sprawdź!

Edyta Górniak podczas premierowego odcinka programu “Big Brother”, w wywiadzie dla naszego portalu przeAmbitni.pl, powiedziała kilka słów na temat swojej prywatności i wejścia do “BB”. Edyta miała propozycję wejścia do domu Wielkiego Brata. Wiemy, że ten program charakteryzuje się “obserwowaniem” uczestników przez 24 godziny na dobę przez całą edycję czyli aż trzy miesiące. Edi powiedziała nam, czy skorzysta z zaproszenia:

Kuszono mnie, kuszono. Nigdy w życiu, nie ma takiej sumy… wolność to jest coś, co cenię najbardziej na świecie. 

Według Edyty ograniczenie wolności w “Big Brotherze” jest zdecydowanie zbyt duże i nie ma tam żadnej intymności i poczucia wolności.

Polecamy – Mural Kory zdewastowany przez wandali – fani w szoku

Wiemy, że Edyta dużo podróżuje i gra koncerty w całej Polsce, czasami też i na świecie – w wypowiedzi Górniak to podkreśla:

Ja jestem osobą, która się całe życie przemieszcza, więc zamknięcie mnie na siłę w określonych ramach, to jest w ogóle wbrew mojej filozofii, wbrew mojemu charakterowi – ja bym nie dała rady. Myślę, że nawet 4 dni bym nie wytrzymała.

Sprawdź w najnowszym wywiadzie, co jeszcze powiedziała Edyta Górniak i czy jest na bieżąco z odcinkami programu “Big Brother”!

Zobacz również – Zgorszona rodzina Gosi z “Big Brother”, do tego lesbijski pocałunek

Fot. Instagra

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.