Martyna Wojciechowska pomimo wielu związków nigdy nie wyszła za mąż. Czy znalazła tego jedynego?

Podróżniczka Martyna Wojciechowska to wolny duch, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Sama nazywa się wilkiem, który nie chce żyć w stadzie. Aż 5 razy była zaręczona, a 2 razy odwoływała ślub tuż przed. Zawsze wybierała niebanalnych mężczyzn.

HOT NEWS- Ciężarna Odeta Moro pokazała się w zjawiskowej kreacji. Brzuszek jest już naprawdę duży!

Wojciechowska spotykała się z miliarderem Leszkiem Czerneckim, podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który nagle zmarł w Afryce w 2012 roku. Najpoważniejsza relacja łączyła ją z nurkiem głębinowym Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marysię. Niestety mężczyzna zmarł w wieku zaledwie 46 lat. To doświadczenie bardzo ją zmieniło. Złagodniała i dojrzała, nauczyła się wybaczać. Musiała wytłumaczyć córce dlaczego tata już nigdy nie wróci.

I mimo że nigdy nie potrzebowała mężczyzny do szczęścia, możliwe że w końcu znalazła pokrewną duszę! Martyna i Przemysław Kossakowski zostali zauważeni podczas czułych pieszczot w jednym z warszawskich parków. Podróżnik jest gwiazdą telewizji TTV, który podróżuje po świecie, by spotkać szamanów i poddawać się różnym, często niezwykle bolesnym rytuałom. Jest mężczyzną po przejściach, rozwodnikiem, który poznał różny smak życia, nie lubi swojej popularności. 

Myślicie, że to idealny partner dla Martyny?

A ja wiem, czego chcę: plecaka, krańca świata i fascynujących wypraw

ZOBACZ RÓWNIEŻ- “Agent – Gwiazdy”, wielki FINAŁ! Znamy agenta i zwycięzcę trzeciej edycji!

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów