Gwiazdą okładki ELLE jest Magda Mołek. Popularna dziennikarka TVN bardzo rzadko udziela wywiadów, więc każdy z nich jest wydarzeniem. Czerwcowe ELLE wychodzi w nowym układzie graficznym. Zmieniono makietę pisma na dynamiczniejszą i nowocześniejszą.

ELLE śledzi najważniejsze zjawiska współczesnej mody. Z okazji jubileuszu marki Lanvin znajdziecie wywiad z dyrektorem kreatywnym Alberem Elbazem, jednym z największych działających obecnie projektantów.

Jako pierwsi napisali o zjawisku logomanii. Widoczne logo, które jeszcze niedawno było symbolem złego gustu, dziś króluje w kolekcjach największych projektantów. Analizują ten fenomen, co się zmieniło w modzie, że znowu chcemy nosić logo w formacie XL.

ELLE jest patronem strategicznym programu TVN „Project Runway”, w którym biorą udział młodzi projektanci mody. Jako jedyny magazyn zagląda za kulisy programu, rozmawia z uczestnikami i typuje zwycięzców. Publikują także sesję mody, w której obok ubrań światowych projektantów jest kreacja autorstwa jednego z uczestników „Project Runway”.

Z okazji 10. rocznicy wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej magazyn zapytał znanych Polaków, wybitnych przedstawicieli różnych branż, dlaczego warto mieszkać w Polsce. Wypowiadają się m.in. reżyser Jan Klata, minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, krytyk kulinarny Maciej Nowak, tenisistka Agnieszka Radwańska.

ELLE_6_2014_PODSTAWOWA

ELLE ukazuje się z dwiema wersjami okładek. Na okładce kolekcjonerskiej, dostępnej w prenumeracie, po raz pierwszy znalazła się ilustracja. Portret Magdy Mołek narysowała uznana ilustratorka Olka Osadzińska.
Po raz kolejny ELLE świętuje urodziny z czytelniczkami. Ogłasza konkurs, w którym nagrodą jest kultowa torba Matryoshka CH Carolina Herrera.
ELLE_6_2014_PRENUMERATORSKA


Nie ma więcej wpisów