Już w połowie listopada finalistka Miss Polski 2015 Aleksandra Adamczyk wylatuje do Korei, by reprezentować Polskę. Konkurs World Miss University (Miss Świata Studentek) odbywa się od 1986 roku i każdego roku biorą w nim udział studentki z około 60 krajów. W 1993 roku po ten zaszczytny tytuł sięgnęła jedna z najbardziej znanych polskich miss – Ewa Wachowicz, która jak do tej pory jest jedyną Polką z tym tytułem!

Polecamy: Ewa Wachowicz o swoim tacie: Jest zawsze bardzo surowy!

Jestem bardzo podekscytowana podróżą do Korei i Chin. Tak daleko jeszcze nigdy nie byłam. Zrobię wszystko, by godnie reprezentować nie tylko urodę Polek, ale również polskie studentki. Drogie koleżanki trzymajcie za mnie kciuki – mówi Ola.

Konkursy piękności mają swoje prawa i Ola nie może pojechać na wybory bez odpowiedniej garderoby. Suknię finałową i strój narodowy przygotowała łódzka projektantka Elżbieta Fedor. Strój narodowy inspirowany jest godłem Polski i symbolizuje skrzydła, które przytulają i ochraniają naszą reprezentantkę. Zrobiony z piór malowanych ręcznie. Pozostałe stroje pochodzą z kolekcji takich firm jak: Makalu, Oxana Pastushka, Jo.Mu, Mira Ceti by Oxana Pastushka, Lorin, Not Wet, Promees Lingerie. Biżuterię na wyjazd zapewniła firma Colin.

Zobacz też: Która Miss prezentuje się lepiej?

fot. Fiorka

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów