Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” od samego początku budzi kontrowersje. To eksperyment społeczny, który ma pokazać, czy śluby aranżowane jeszcze mają sens.  Czy specjaliści mogą idealnie dopasować małżonków? Spośród ochotników wybrali trzy pary. Małżonkowie poznali się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, śluby mogliśmy już zobaczyć na antenie TVN. Wszystkich jednak ciekawi co działo się dalej!

Polecamy: „Ślub od pierwszego wejrzenia” – słynny miłosny eksperyment jesienią w TVN!

W czwartym odcinku byliśmy świadkami wesela Krystiana i Magdy oraz ślubu Natalii i Jacka. Nasi eksperci idealnie dobrali młodych, ponieważ obie pary wydawały się być zachwycone uroczystością, no i oczywiście partnerem. Natalia i Jacek w urzędzie wydawali się być bardzo zestresowani, dopiero po uroczystości, kiedy emocje opadły, mogliśmy zobaczyć czy naprawdę się sobie spodobali – czytamy na oficjalnej stronie show.

Jak donosi Fakt, to właśnie 29 letnia Natalia i 30 letni Jacek rozwiedli się dzień po emisji odcinka! Czy tym razem specjaliści się pomylili? Myślicie, że pozostałe małżeństwa przetrwają?

Zobacz też: Zobaczcie pierwszą parę, która wzięła ślub po godzinie znajomości!

slub1

fot. oficjalna strona programu

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów