Zobaczcie na jakie stylizacje postawiły ,,Przyjaciółki” podczas konferencji prasowej 4. serii serialu.

Serial ,,Przyjaciółki” powraca z nowym sezonem już jesienią. Na konferencji prasowej serialu pojawiły się wszystkie tytułowe ,,Przyjaciółki”: Anita Sokołowska – Zuza, Małgorzata Socha – Inga, Magdalena Stużyńska – Anka, oraz Joanna Liszowska – Patrycja. Oprócz czterech przyjaciółek na konferencji była również Agnieszka Sienkiewicz, serialowa Dorota i nowa postać w serialu, Katarzyna Zielińska.

W życiu “Przyjaciółek” zajdą kolejne zmiany. Serialowa Anna, którą gra Magdalena Stużyńska, przejdzie prawdziwą przemianę. Z gospodyni domowej, która przez problemy małżeńskie zaczęła nadużywać alkoholu, narodzi się wreszcie szczęśliwa i spełniona kobieta, która chwyci “życie za rogi”. Będzie zatem rozwód, ale będzie prawdopodobnie też i ślub! – jak donoszą nieoficjalne żródła.

Wszystkie panie prezentowały się zjawiskowo. Na ten poranek Joanna Liszowska wybrała czarny, zwiewny kombinezon, którego krój podkreślał kobiece kształty aktorki. Duży dekolt, zarysował biust, a pas w talii optycznie ją wyszczuplił. Małgosia Socha pochwaliła się bardzo szczupłą sylwetką, a jej kreacja, na pozór banalna i tak zachwycała. Magda Stużyńska, której niejednokrotnie zarzucano zbędne kilogramy, postawiła na długą, szarą spódnicę maxi. W ten sposób aktorka wyszczupliła sylwetkę i wyglądała kwitnąco. Wielkie poruszenie wywołała Anita Sokołowska swoją sukienką projektu Lidii Kality. Piękna niebiesko-czarna kreacja, dodawała uroku Anicie.  Agnieszka Sienkiewicz postawia tym razem na luźną stylizację, wybierając szorty i beżową bluzkę. Największe zainteresowanie wzbudziła Katarzyna Zielińska, która swoim wyglądem przykuła wzrok wszystkich. Aktorka wybrała czarną zwiewną sukienkę z białym kołnierzem, ekstrawaganckie buty i duży kapelusz. Co do całej stylizacji, zdania internautów są podzielone!

Jak Wam się podobają ,,Przyjaciółki”?

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Facebook/ konto ,,Zuza i Wojtek””


Nie ma więcej wpisów