Śledź nas

news

Rewelacyjny klip Coldplay. W “Hymn For The Weekend” pojawia się Beyoncé !

Opublikowano

w dniu

Wow! Robi wrażenie!

“Hymn For The Weekend” to drugi singiel z siódmego albumu grupy Coldplay pt. “A Head Full of Dreams”. Krążek miał premierę w grudniu 2015 roku. Nie lada gratką jest pojawienie się, zarówno w utworze jak i klipie Beyoncé, która naszym zdaniem wygląda w nim obłędnie. Obok wokalistki pojawia się także bollywoodzki aktor Sonam Kapoor. Video zostało zrealizowane w Mumbaju, w Indiach. Za reżyserię odpowiada Ben Mor.

Pamiętajcie, że 7 lutego w Kalifornii odbędzie się Super Ball, gdzie w przerwie podczas meczu wystąpi Coldplay z Beyoncé oraz z Rihanną, która zaśpiewa utwór “Princess Of China”. Wydarzenie budzi ogromne zainteresowanie na całym świecie a wystąpienie na Levi’s Stadium to ogromne wyróżnienie.

Co sądzicie o “Hymn Fot The Weekend”

news

Adrianna Borek PRZYKRO o werdykcie – odpadła Magda Narożna i Ola Filipek z “Tańca z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Maria Jeleniewska szczerze o PRZEŚLADOWANIU w szkole przez rówieśników i… nauczycieli. Teraz CIŚNIE Jacka Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

TYLKO U NAS! Ola Filipek i Wojtek Kucina ODPALI z “Tańca z Gwiazdami”. Zdradzamy co będą robić po programie – nowa PARA prowadząca w “Halo tu Polsat”?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Magda Narożna smutna – ODPADŁA niesłusznie? Zdradzają plany po “Tańcu z Gwiazdami” – będziecie zaskoczeni

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością