Jak aktorka spędzi tegoroczne święta? Na pewno nie tradycyjnie!

W grudniowym wydaniu magazynu ,,PANI” po dłuższym czasie milczenia, aktorka Roma Gąsiorowska – Żurawska udzieliła długiego wywiadu. W rozmowie poruszane są głównie tematy związane z rodziną aktorki; jej mężu i dwójce dzieci. Okazuje się, że Roma nie jest tradycjonalistką jeżeli chodzi o święta i rokrocznie wyjeżdża z kraju na ten czas.

Zaplanowałaś już, jak spędzicie święta?

Nigdy nie przepadałam za świętami. Zawsze to była dla mnie w jakimś sensie wymuszona sytuacja, czasem może przyjemna, jednak nie spontaniczna. Kiedyś postanowiłam sobie, że jak będę miała własną rodzinę, to nie będę nikogo do niczego zmuszała. I tak się dzieje już piąty rok. Oboje z Michałem uprawiamy zawód, który jest wybitnie antyrodzinny. Praca jest nieregularna, często wraca się do domu wieczorem albo i nie wraca, bo są nocne zdjęcia. Życie rodzinne jest bardzo poszarpane. Dlatego gdy mamy trochę wolnego czasu, chcemy pobyć ze sobą, z dziećmi. Odkąd jesteśmy małżeństwem, na święta jeździmy do ciepłych krajów, zazwyczaj bardzo daleko, gdzie na pewno nie spotkamy nikogo, kto nas rozpozna (śmiech). Tak będzie i tym razem. To taki nasz rytuał.

A choinka, wigilijna kolacja? Rodzina nie ma wam za złe, że wyjeżdżacie?

Nie jestem tradycjonalistką, nie jesteśmy też praktykującymi katolikami, a rodzina jest wyrozumiała. Wiedzą, jak ciężko harujemy i że to jedyny czas, kiedy mamy możliwość spędzić urlop po swojemu.

Odpoczniecie z dwójką malutkich dzieci? Przecież Jadzia ma dopiero sześć miesięcy.

Z trójką, zabieramy także Leona (syn Michała Żurawskiego z poprzedniego związku). Gdy jesteśmy z dziećmi i nie mamy żadnych innych obowiązków oprócz prania, gotowania i sprzątania (śmiech), to naprawdę jest bardzo przyjemnie. Na co dzień, kiedy trzeba ogarniać całe mnóstwo innych rzeczy, potrzebna jest naprawdę dobra logistyka. Oboje z mężem należymy do tej nielicznej w naszym środowisku grupy, która uparła się, żeby mieć rodzinę. Dla nas to priorytet. Ale sami tego chcieliśmy (śmiech).

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

 


Nie ma więcej wpisów