Jakie plany na Michał?

Finalista 4. edycji programu Top ModelMichał Baryza opowiedział szczerze o wygraniu programu przez swoją przyjaciółkę – Osi Ugonoh i swoich najbliższych, zawodowych planach. Czego możemy oczekiwać?

Emocje sięgały zenitu. Bardzo się stresowałem, ale bardzo się cieszę, że byłem w tej dwójce finałowej. W ogóle, że doszedłem do finału to jest dla mnie sukces jaki osiągnąłem – mówi Michał

Widzowie doskonale wiedzą, że w programie poważna, przyjacielska relacja narodziła się pomiędzy Osi i Michałem. Uczestnicy wspierali się wzajemnie, a przyjaźń pozwoliła im przetrwać najtrudniejsze momenty w programie.

Bardzo się cieszę, że wygrała Osi i bardzo jej gratuluję. Wiem, że ona zrobi dobrą robotę, ale też wiem, że ona wierzy we mnie.

Od finału minęły dopiero dwa dni, więc na efekty ciężkiej pracy uczestników, nie tylko finalistów trzeba chwilkę poczekać. Modele i modelki marzą o wielkiej, międzynarodowej karierze, ale tylko chęć podejmowania pracy zaprowadzi ich do tego celu. Kampanie reklamowe i wybiegi stoją dla nich otworem.

Mam już trochę propozycji. Chcę podpisać kontrakt z jakąś agencją. Chcę zrobić naprawdę wielką karierę – dodaje Baryza

Za Michała trzymamy kciuki!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]


Nie ma więcej wpisów