Perfekcyjna Pani Domu i dziennikarka, która nigdy nie owija w bawełnę od pewnego czasu są na wojennej ścieżce. Poszło o porównania do Dody i grzebanie w życiu prywatnym celebrytki oraz o telefon z pretensjami, o którym gwiazda “Magla towarzyskiego” opowiedziała na wizji.

Po tym jak Karolina Korwin – Piotrowska stwierdziła, że Małgorzata Rozenek staje się coraz bardziej podobna do Dody, Perfekcyjna Pani Domu postanowiła zareagować. Zadzwoniła do dziennikarki, a ta opowiedziała publicznie o szczegółach rozmowy. W końcu Rozenek nie wytrzymała i postanowiła również publicznie odnieść sie do tej sprawy.

Ostra dyskusja między PPD, a prowadzącą “Magiel Towarzyski” tylko dolała oliwy do ognia. Małgosi Rozenek nie spodobało się, że Karolina Korwin – Piotrowska porównuje ją do byłej żony jej obecnego partnera Radosława Majdana i komentuje wygląd jej “rosnących” ust. W najnowszym tygodniku “Twoje Imperium” Perfekcyjna opowiedziała, dlaczego zdecydowała się zareagować i wykonać słynny już telefon: – Nie telefonowałam do Karoliny jako do dziennikarki, tylko jako do koleżanki pracującej w tej samej telewizji. Poprosiłam ją o uszanowanie mojej prywatności. Świadomie nie upubliczniam swego życia prywatnego i jest to powodem wielu stresów. Ponieważ nie mówię o sobie, plotki na mój temat pojawiają się jak grzyby po deszczu. Miałam pretensje o to, że Karolina dokonała ingerencji w moje życie prywatne, do której nie została przeze mnie sprowokowana, która była niepotrzebna i nie miała pokrycia w faktach. Nie jestem przesadnie obrażalska. Za niektóre publikacje na mój temat pozywam gazety, inne zupełnie ignoruję. Nie spodobało mi się to, że Karolina pozwoliła sobie na tego typu uwagi – zapewnia Rozenek.

Myślicie, że będzie kolejna duża medialna wojna, a może panie spotkają się niedługo na sali sądowej? Tak na wszelki wypadek przypominamy, że Małgosia Rozenek z zawodu jest prawniczką!

karolina korwin piotrowska

malgorzata_rozenek

rozenek 3


Nie ma więcej wpisów