Hit pośród polskich seriali wraca z drugim sezonem. 

Perfekcyjnie zrealizowany przez Xawerego Żuławskiego serial ,,Krew z Krwi” początkowo emitowany był na kanale Canal+. W grudniu 2013 roku prawo do emisji wykupiło również TVP2. Serial składał się z 8 odc., a każdy z nich okazywał się być niezwykle lubiany wśród widzów. Podczas emisji każdego z nich, oglądalność sięgała 2 mln. widzów. Kryminalny serial był strzałem w dziesiątkę!

Obsada skompletowana na potrzeby tego projektu była wybitna. W głównych rolach podziwialiśmy min. Agatę Kuleszę, Zbigniewa Stryja, Łukasza Simlata, Mariusza Bonaszewskiego, Macieja Musiała, Izabelę Kunę czy Iwonę Bielską.

Główna bohaterka jest córką mafijnego bossa i żoną przemytnika papierosów. Mimo to wiedzie życie z dala od kryminalnego półświatka i wychowuje trójkę dzieci. Jednak, gdy mąż ginie w zamachu, by chronić siebie i dzieci, musi wcielić się w rolę twardej kobiety interesów i stanąć na czele rodzinnego biznesu. Walczy o przetrwanie w świecie pełnym brutalności i zbrodni. Nie wie, komu zaufać, bo widoczna wcześniej granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać. Akcja osadzona była w Trójmieście. – czytamy w opisie serialu

Wczoraj, Maciej Musiał opublikował na swoim facebooku zdjęcie z Kuleszą, serialową mamą – Carmen i siostrą Małgosią Kozłowską, serialową siostrą – Natalią. Ku uciesze wielu widzów, ,,Krew z Krwi 2″ wróci na antenę TVP2 już wkrótce, choć data jest jeszcze nieznana.

Jednak jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Dwójka ma już gotowy scenariusz wszystkich odcinków drugiej serii. Obecnie przeprowadzane są rozmowy z aktorami grającymi w pierwszej odsłonie produkcji w celu ustalenia terminów ich pracy na planie. Nie ustalono jeszcze daty rozpoczęcia zdjęć. – podają wirtualnemedia.pl

Cieszycie się?

agata kulesza

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=YvDgDihB9yc]

 


Nie ma więcej wpisów