W dzisiejszym odcinku z programu odpadli Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski.

Dzisiejszego wieczora gwiazdy zabrały swoich programowych partnerów i telewidzów do ulubionych miejsc swojego dzieciństwa. Podróż w czasie nie okazała się dla wszystkich szczęśliwa, bo z programem musiała pożegnać się znowu jedna para.

POLECAMY – BLAKE LIVELY PONOWNIE W CIĄŻY? RYAN REYNOLDS ZACHWYCONY?

W programie zostały następujące pary. Oto oni, tańce jakie zatańczyli i zdobyte przez nich punkty.

  • Beata Tadla i Jan Kliment – rumba – 31 pkt
  • Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański – taniec współczesny – 39 pkt
  • Littlemooonster96 i Rafał ok Maserak – samba – 34 pkt
  • Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – cha cha – 23 pkt 
  • Krzysztof Gojdź  i Walerija Żurawlewa – fokstrot – 28 pkt
  • Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh – quickstep – 28 pkt 
  • Popek i Janja Lesar – pasodoble – 36 pkt

Littlemooonster96 odwiedziła swoją mamę i siostrę w rodzinnym mieście, Katowicach. To właśnie tam vlogerka nakręcała swoje pierwsze filmiki na YouTube.

Dariusz Wieteska pokazał telewidzom Gortatowice, czyli wieś pod Rawą Mazowiecką. Aktor uczył się tam jeździć ciągnikiem Ursus C-360, a w tamtejszej parafii przez wiele lat pełnił rolę ministranta.

Popek wraz ze swoją programową partnerką, Janją Lesar, odwiedzili Legnicę. Raper pokazał m.in. podwórko, na którym się wychował, piłkę oraz trzepak, na którym spędzał kilka godzin dziennie.

Renata Kaczoruk przeniosła nas do Wrocławia, gdzie znajduje się liceum, do którego chodziła, oraz Opera Wrocławska, gdzie wraz z siostrą przesiadywały za kulisami. Renia opowiedziała również o lekcjach baletu, na które w dzieciństwie uczęszczała.

“Mama, pianistka operowa, zabierała nas do pracy, gdy nie miała nas z kim zostawić. Nikogo nie dziwił widok sześciolatek biegających podczas próby za kulisami” – wspomniała Renata

Dzisiejszy, piąty, odcinek po raz kolejny zbliżył uczestników do wielkiego finału. Niestety nie każdy może stanąć na słynnym parkiecie podczas finałowego odcinka. Noty jurorów i głosy sms widzów zadecydowały, że z programem pożegnali się Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski.

ZOBACZ TEŻ – JOANNA KRUPA ZAŁAMANA! JEJ PRZYJACIEL POWAŻNIE CHORUJE!

Oglądaliście?

fot.Strefa Gwiazd/ Marcin Kmieciński

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów