Szokujące zdarzenia w centrum handlowym. Tomasz Oświeciński zwyzywany przez antyfanów. 

To z pewnością były przykre chwile dla Tomka Oświecińskiego. Aktor, znany m.in. jako Andrzejek z “M jak miłość” czy z licznych produkcji Patryka Vegi, został obrzucony wyzwiskami podczas sobotnich targów fitness. Sprawy potoczyły się naprawdę zaskakująco. Wyjaśniamy, co się wydarzyło. 

HOT NEWS –Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego pojawi się polski akcent!

Jak wiemy, Tomek bardzo mocno związany jest z branżą sportową. Fani na pewno dobrze pamiętają jego zwycięską walkę w klatce z Popkiem. Sportowa działalność aktorka opiera się zarówno na treningach siłowych, jak i na dietetyce. I właśnie z tego powodu Tomek został zaproszony jako gwiazda targów fitness, które odbyły się w minioną sobotę w centrum handlowym w Rzgowie. W trakcie występu Tomka nagle doszło do nieprzyjemnego incydentu. Takiego rozwoju spraw jednak nikt się nie spodziewał.

“Dwóch nieznanych agresorów podeszło pod scenę i bez powodu zaczęło wyzywać Tomasza Oświecińskiego od zdrajcy, konfidenta i sprzedawczyka, używając do tego niecenzuralnych słów” – wyznał fotograf, który był obecny na miejscu. 

Tomek postanowił jednak nie reagować na te zaczepki i zachował duży spokój. Sytuacja zmieniła się diametralnie, kiedy obrażona została matka aktora. Tomasz odpowiedział. 

“Kiedy padły wyzwiska pod adresem matki aktora, ten nie wytrzymał i zbiegł ze sceny. Doszło do szarpaniny i ostrej wymiany zdań” – dodaje fotograf. 

POLECAMY – Oto, jak Justyna Żyła z córką kibicują Piotrkowi! Zaskoczeni?

Te groźne chwile trwały na szczęście tylko krótki moment. Emocje zostały szybko opanowane. Jak oceniacie zachowanie aktora? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. ADAM STASKIEWICZ / East News / Facebook Tomasz Oświeciński 


Nie ma więcej wpisów