Śledź nas

news

SZOK i NIEDOWIERZANIE! Polski YouTube pełen patologii. SA Wardęga wreszcie reaguje! [16+]

Sylwester Wardęga reaguje na aktualną sytuację wśród Polskich youtuberów.

Sylwester Wardęga to jeden z czołowych Polskich youtuberów ostatnich lat. Popularność zdobył dzięki przeróżnym prankom, które robił m.in policji. Nie boi się poruszać trudnych tematów politycznych czy społecznych. W 2017 roku to on królował na youtubie wśród wszystkich Polskich twórców internetowych, można więc go mianować Polską gwiazdą Youtube’a. W związku z narastającym zjawiskiem patologii w sieci postanowił w końcu zareagować.

POLECAMY – MAGDA GESSLER NA ZDJĘCIU SPRZED WIELU LAT! ZMIENIŁA SIĘ?

Katalizatorem dla stworzonego przez Wardęgę wideo okazał się Gural. Ten nastolatek od dłuższego czasu wykazywał się, lekko ujmując, brakiem elokwencji, kultury i taktu w swoich “programach” na żywo. Kulminacja nadeszła, gdy podczas jednego z takich “programów”, czyli streamów, namawiał 13-latkę do zdejmowania ubrań i pokazywania swoich miejsc intymnych. To przecież już przestępstwo! Gural nie streamuje jednak od niedawna. Podczas jego transmisji namawiał do ostrego hejtu na innych streamerów, w wulgarny sposób odnosił się do osób starszych, czy obrażał nastolatkę tylko dlatego, że wyraziła swoją szczerą opinię o nim. Co ciekawe – jego kanał po wspomnianej sytuacji z nastolatkami nie został zbanowany.

Wardęga postanowił wreszcie zareagować, ale czy nie jest aby za późno. Wideo, które zobaczycie poniżej wprawi Was w osłupienie. Sam jeszcze nie mogę uwierzyć że to, co zobaczyłem dzieje się naprawdę. Cała zaistaniała sytuacja jest tylko skutkiem “olewczego” stosunku moderatorów YouTube do zalewającej nas fali patologii, którą doświadczamy w sieci. 

Jest ich więcej!

Gural to tylko wierzchołek góry lodowej. Warto wspomnieć o takich osobach jak Rafatus, czy Magical, którzy wiodą prym w tego typu zachowaniach (głównie spożywanie alkoholu, agresywne zachowania, liczne wulgaryzmy itd.)

Najgorsze w całym tym zjawisku jest to, że te osoby mają tysiące oglądających wśród młodzieży. Nie chodzi nawet tutaj o starszych nastolatków, czyli osoby w wieku 17-19 lat, tylko o dzieci w wieku 11-15. Traktują one takich pato-streamerów jako swoich idoli, wykonują ich polecenia i wzorują się na nich.

Mówi się, że internet jest wolnym miejscem i każdy ma prawo do swojego głosu. Gdzieś jednak zagubił się głos rozsądku. Pozwolę sobie na przytoczenie pewnego znanego cytatu.

“Z wielką popularnością (w oryginale – mocą), wiąże się zawsze wielka odpowiedzialność” – Wujek Ben, Spiderman

Tą odpowiedzialność bierze na siebie Sylwester Wardęga. Trzymam kciuki, by jego apel przyniósł skutek! Całe szczęście jego reakcja nie jest agresywna i przyjmuje postawę “nauczyciela-wychowawcy”. Na takie zachowania nie można reagować agresją, tylko spokojem, wyrozumiałością, a jednocześnie stanowczością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – UWAGA, UWAGA! NOWY KLIP WYDAŁ SŁAWOMIR ZAPAŁA! BĘDZIE HIT?

Nowy Krol Internetu

W zwiazku z tym, że yt przez miesiące promował tę osobę na swojej platformie wyświetlając ją w proponowanych dzieciakom a gdy zrobiłem o tym materiał to nagle się obudził i zablokował mój film (a nie kanał tego człowieka) dając blokadę 18+, by jak najmniej osób go zobaczyło i wyciągnęło wnioski jak krzywdząco dla społeczeństwa działa algorytm youtube – wrzucam film na fb.PatoStreamerzy atakują niewinne osoby na videochatach, nakłaniają nieletnich do rajdów i wyzywania innych twórców a po kilkugodzinnej transmisji live usuwają zapis z kanału i youtube nie widzi w tym wtedy żadnego problemu. Z drugiej strony yt nagminnie blokuje kanały, które mówią o polityce, problemach społecznych (np. uchodźcy) czy religii. Co sie dzieje z tym portalem?Kanał youtube osoby przedstawionej w materiale wciąż widnieje na platformie i wszystkie fragmenty w postaci "shotów" można obejrzeć bez potwierdzania pełnoletności.

Opublikowany przez SA Wardęga Niedziela, 18 marca 2018

fot. instagram/screen z wideo

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

film

Zenek Martyniuk zdradził zbyt wiele? Piosenkarz zagra w filmie!

Zenek Martyniuk w jednym z wywiadów zdradził, że teraz ma poważne plany związane z branżą filmową!

Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych wykonawców disco-polo. Ostatnio pojawił się w programie telewizyjnym “Alarm”, gdzie opowiadał o weselu syna i włamaniu, które wydarzyło się właśnie w tę noc! Na szczęście złodzieje nie zdołali zrujnować wspomnień z tego wyjątkowego dnia, bo nic złego się nie stało.

Wróciłem o 6 rano, potem były cztery godziny spotkania z policją, podpisywanie różnych papierów, a na 12.00 mieliśmy poprawiny. Zdrzemnąłem się chyba tylko godzinkę.

HOT NEWS- Maciej Stuhr już tak nie wygląda- zmienił kolor włosów!

Wokalista zdradził też swoje zawodowe plany na przyszłość. Zenek już planuje swój film autobiograficzny, gdzie według niego główną postać powinien zagrać Dawid Ogrodnik lub Jacek Braciak! Jednak to nie koniec związków z kinem Martyniuka! Gwiazdor disco polo zdradził, że otrzymał propozycję wystąpienia w filmie “Misz-Masz. Kogel-Mogel 3”! Producenci chcą, aby zaśpiewał w nim swój hit “Przez twe oczy zielone”.

Będziecie chcieli obejrzeć film z Zenkiem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zaskakujące wyznanie Siwiec! Wstydzi się za granicą!

martyniuk

Fot. Screen Instagram

Next post
Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

moda

Gwiazdy lansują się przy urnach! Zobacz ich stylizacje!

Gwiazdy lansują się przy urnach!

Niedziela, ładna pogoda, wybory… Większość obywateli oddało już swój głos. Ci co nie zdążyli, mają czas do 21. Niektóre osoby z Polskiego show- biznesu też oddały swój głos. Oczywiście nie mogło zabraknąć zdjęć na Instagramie z tak szczególnego dnia! 

Polecamy – Maciej Stuhr już tak nie wygląda- zmienił kolor włosów!

Z tej okazji gwiazdy wybrały wyjątkowe stylizacje. Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek- Majdan, Barbara Kurdej- Szatan, Olga Kalicka, Maja Ostaszewska, Agnieszka Hyży, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Dąbrowska, Dorota Doda Rabczewska , Edyta Herbuś, Agnieszka Woźniak- Starak, Antoni Królikowski, Paweł Królikowski. To chyba kolejna okazja do pokazania nowych nabytków! Nie mogło zabraknąć białych koszul, kolorowych swetrów,eleganckich kurtek modnych czapek, białych kozaków i drogich torebek. Gwiazdy najwidoczniej chcą mieć pamiątki w postaci zdjęć przy urnie i tabliczce “Komisja Wyborcza”. Przecież takie wydarzenie to nie event, czy pokaz projektanta. To nie zdarza się co tydzień! Wybory to dodatek do stylizacji? Może przez outfity głosy liczone są inaczej? 

Zobacz również – Gwiazdy głosują! Janiak, Jemioł, Zień… Zobacz zdjęcia!

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Idziemy na wybory !💪pyton odnaleziony ? To teraz będą dwa pytony !!!😬

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Obowiązek obywatelski spełniony 💪 z przyjemnością i dumą 👌 idźcie na wybory ! ❤️ #prawo #głos #wybory #nasz #kraj #Polska #głosuj

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nie bądź obojętny! #wybory2018 Ja już zagłosowałam, a Ty?

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ja już oddałam swój głos, a Ty? #wyborysamorządowe #głosujemy #każdygłossięliczy #idziemynawybory #demokracja #polska #vote #democracy #wygrajmywybory #obywatelewwyborach ✌️🇵🇱❤️🤞

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

🇵🇱 NIE narzekaj jutro jeśli DZIŚ nie idziesz GŁOSOWAĆ🇵🇱 . . Kto już był ❓❓ . . #do #zobaczenia #wybory #2018 #to #twoj #obowiazek #plan #na #niedziele #glosowanie ✌️

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ja już! #wyborysamorządowe #obywatelskiobowiązekspełniony #vote #Warszawa @insta_warszawa #mojemiasto #demokracja

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dzień dobry🇵🇱 Ja już, a Wy? Życzę dobrych wyborów ❤️ #wyborysamorządowe #zaglosuj

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Moje pierwsze wybory w życiu. Ja już zagłosowałam, a Wy? Ej! Młodzi! Sami decydujmy o naszej przyszłości! #kazdyglossieliczy W NAS SIŁA!

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bo każdy głos jest ważny✖️🇵🇱 #glosujemy #wyborysamorządowe2018

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Królikowscy zagłosowali😉 #wybory2018 #wyborysamorządowe #pawełkrólikowski #antekkrólikowski #polacy #ojciecisyn #królikowscy

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)


Fot. Screen z Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Gwiazdy głosują! Janiak, Jemioł, Zień… Zobacz zdjęcia!

Gwiazdy głosują!

Wybory 2018r. Jest to dzień ważny dla każdego Polaka. To my- obywatele i patrioci wybieramy kto zatroszczy się o nasz kraj i kto zapewni dobro Polsce. To nasz kraj jest dla nas najważniejszy. Może się wydawać, że “jeden głos nic nie zmieni”… A jeśli większość tak pomyśli?

#idenawybory #glosuje #zrobione #idznawybory

 

Polecamy – Zaskakujące wyznanie Siwiec! Wstydzi się za granicą!

Już od 7 rano artyści relacjonowali swoje uczestnictwo w wyborach 2018! Dodając zdjęcia zachęcali wszystkich Polaków do oddania swojego głosu. To jest tylko 5 minut z całego dnia- nie stracisz swojego cennego czasu! Radek Pestka, Michał Wiśniewski, Łukasz Jemioł, Maciej Zień, Anja Rubik, Lidia Kopania, Magda Boczarska, Karolina Gorczyca, Bovska, Aleksandra Popławska, Anna Dereszowska. Oni już zagłosowali, a Ty? 

 

Zobacz również – Fani porównują Maffashion do czołowej gwiazdy TVN! Zobacz komentarze!

 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Z serii ważne i ważniejsze 🇵🇱✖️✌️ #localelections #poland #warsaw

Post udostępniony przez Magda Boczarska (@magda_boczarska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kochani! Głosujemy 🍀 #votingday #voting #important #importantday

Post udostępniony przez Lidia Kopania (@lidia_kopania)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Głosowanie to nasz przywilej, z którego powinniśmy korzystać #zrobione #zaglosowane #wybory2018 #glosujemy

Post udostępniony przez Karolina Gorczyca (@karolinagorczycaoficjalnie)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

7.00, obowiązek obywatelski spełniony! #wybory #glosuje #lesznowola #idznawybory #powiatpiaseczyński

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Idziecie? ja TAK !!!!! #wybory2018 #głosuj

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ja już PO! A wy? Idziecie na wybory!? 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 #wyborysamorządowe #wybory2018 #twojglosjestwazny #glosuje

Post udostępniony przez Aleksandra Popławska (@aleksandrapoplawska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To nie jest zdjęcie przypadkowe. Tu znajduje się moja komisja do głosowania. Dziś wybory! IDŹ I ZAGŁOSUJ! Ja już po.💥 dobrej niedzieli Wam życzę 😀

Post udostępniony przez Bovska (@bovska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Idz na wybory – Twoj i mój obywatelski obowiązek 🇵🇱 #idznawybory #polska

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol)


Fot. Screen z Instagram

 

 

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Maciej Stuhr już tak nie wygląda- zmienił kolor włosów!

stuhr

Maciej Stuhr zdecydował się na sporą metamorfozę dla jednej z ról! Poznalibyście go?

Maciej Stuhr to aktor, który jest gotowy poświęcić wiele dla nowej roli. W związku z nową kreacją, którą stworzył do spektaklu “Wyjeżdżamy” Krzysztofa Warlikowskiego, zdecydował się na znaczną zmianę w wyglądzie! Takiego jeszcze go nie widzieliśmy!

HOT NEWS- Zaskakujące wyznanie Siwiec! Wstydzi się za granicą!

Maciej pochwalił się na Instagramie swoją nową, bujną czupryną! Blond włosy aktor stał się również zupełnie siwy. Zmiana w wyglądzie niezwykle rozśmieszyła internautów, którzy od razu zaczęli porównywać go do różnych postaci i osób:

“A mówili, że rola Geralta w Wiedźminie obsadzona”
“Wolverine wypisz wymaluj.”
“Donald Trump?”
“Dla mnie Chuck Norris”
“Całkiem jak Dżon Bon Dżowi ”
“O Elvis powrócił”

A Wam kogo przypomina?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Fani porównują Maffashion do znanej Agnieszki! Zobacz komentarze!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Także tak… #nowyteatr #wyjezdzamy #warlikowski

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Fot. Akpa/Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.