Konkurs MISS POLSKI wraca do stolicy. Regionalny konkurs na bazie licencji najbardziej prestiżowych wyborów piękności w kraju zawita ponownie w Warszawie.

Rusza nabór do konkursu Miss Warszawy! Już 28 października 2017 roku o godzinie 11:00 w Teatrze Kamienica odbędzie się casting z którego zostanie wyłonionych 20 finalistek. Piękne warszawianki będzie wybierać jury złożone z polskich gwiazd i celebrytów. Gala Finałowa Miss Polski Warszawy 2018 odbędzie się 26 lutego 2018 roku w Teatrze Kamienica którego właścicielem jest znany aktor i reżyser Emilian Kamiński. Miss Warszawy daje możliwość startowania w konkursie Miss Polski, rozpoczęcia kariery modelingowej i medialnej.

POLECAMY – Polka twarzą kampanii Very Wang Bridal!

Galę finałową uświetnią występy popularnych artystów polskiej sceny muzycznej , pokazy mody, tańca oraz liczna obecność gwiazd. Po raz pierwszy regionalny konkurs piękności będzie retransmitowany na antenie ogólnopolskiej stacji telewizyjnej!

Jakie są wymogi konkursu?

Zapraszamy wszystkie bezdzietne panny między 18 a 24 rokiem życia które pochodzą z Warszawy lub studiują, pracują czy po prostu mieszkają w stolicy.

Jak dostać się na castingi? To proste!

Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres biuro@misspolskiwarszawy.pl – zawierające dane, wiek, wzrost, wymiary oraz zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ – Ruchała wreszcie pokaże zmieniony, kontrowersyjny klip! Kto był przeciw pokazania pierwotnej wersji?!

fot. informacja prasowa

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów