Joanna Krupa ponownie się zaręczyła! Wiemy, ile kosztował pierścionek i kto był obecny podczas tego wyjątkowego wydarzenia! Jedno zdjęcie bardzo zastanawia…

Poprzednie małżeństwo Joanny Krupy zakończyło się zaledwie w zeszłym roku. Bogaty właściciel klubów nocnych Romain Zago zarzucał jej, że bardziej skupia się na karierze niż na ich związku i nie planuje z nim dziecka. Jednak po rozwodzie Joanna zrozumiała, że chce się ustatkować i szybko znalazła kolejnego partnera.

HOT NEWS- Popek całuje Littlemooonster96 i wyznaje: “Tę dziewczynę najbardziej…”

Pochodzący z Teksasu Douglas Nunes jest producentem, z którym modelka spotykała się od kilku miesięcy. Amerykanin postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i bardzo szybko się jej oświadczył! Krupa była bardzo zaskoczona, ale od razu się zgodziła i pochwaliła się na Instagramie sześciokaratowym pierścionkiem za 2 mln złotych! Zaręczyny miały miejsce w ich nowej rezydencji, a świadkami wydarzenia było jej siedem psów! Data ślubu jeszcze nie została wyznaczona.

Na InstaStory dodała też zdjęcie przedstawiające swój zaokrąglony brzuszek. Modelka stwierdziła, że za dużo zjadła… A może jej kolejne marzenie się spełni?

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tomasz Oświeciński wdał się w bójkę w centrum handlowym? “Aktor nie wytrzymał…”

joanna

joanna

joanna

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów