Bez wątpliwości można przyznać, że właścicielką ucha, najbardziej czułego na fałsz jest Elżbieta Zapendowska. Jurorka “Must Be The Music”, to muzyczny autorytet dla wszystkich osób, które marzą o karierze w tej branży, a z jej opinią liczą się nawet największe gwiazdy estrady.

Zobacz również: Stylowa Edyta Górniak na Wembley Arena! Jak wyglądała?

Do uczniów Zapendowskiej należy również niekwestionowana artystka – Edyta Górniak. Wokalistka, niezmiennie od kilkunastu lat obwiniana jest, że na własne życzenie, jej międzynarodowa kariera nie rozwinęła skrzydeł, choć był ku temu ogromny potencjał. Zapendowska zabrała głos w tej sprawie i w programie Wojtka Jagielskiego w kilku zdaniach odniosła się do kariery Edyty. Padło kilka uwag, ale nie zabrakło pochwały i uznania wielkiego talentu.

Trochę z jej winy. Zaczynała karierę w okresie transformacji. My jesteśmy jednak daleko za murzynami jeśli chodzi o organizacje show-biznesu, o ludzi, którzy się na tym znają, o menagerów (…) Jej sukces bardzo zaszkodził! Zaczęła odsuwać się od ludzi, którzy byli jej życzliwi, ale krytyczni. Poszła w te swoją ścieżkę samouwielbienia, a to jest zawsze początek końca. Mimo tego, że jest wybitnie zdolna – mówiła Zapendowska u Jagielskiego

A Wy co sądzicie o karierze Górniak? Naszym zdaniem nie wszystko stracone, a za dalsze sukcesy trzymamy kciuki!

Zdj – Screen z facebooka


Nie ma więcej wpisów