Zenon Martyniuk jest tak popularny i uwielbiany przez ludzi, że fani nie tylko tłumnie przychodzą na koncerty, ale też piszą o nim…prace naukowe.

Lider zespołu muzycznego Akcent przez lata wypracował swoją markę. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce, a jego piosenki znają miliony Polaków. Zenon Martyniuk przyznał również, że jedna z jego fanek napisała o nim…pracę naukową!

POLECAMY – KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA I MICHAŁ FIGURSKI POPROWADZĄ…NOWĄ AUDYCJĘ RADIOWĄ – GDZIE ICH USŁYSZYMY?

W wywiadzie dla Faktu Zenon Martyniuk z duma wspomniał czego dowiedział się od jednej z fanek. Pani Karolina z Olsztyna postanowiła napisać o popularnym wokaliście pracę dyplomową!

“Prowadząca zajęcia zapytała ją dlaczego, przecież zwykle pisze się o wielkich poetach takich jak: Mickiewicz czy Słowacki… Odpowiedziała, że śledzi moją drogę od samego początku i po prostu bardzo jej się podoba moja osoba!”

Ciekawe w jakim kontekście jest pisana ta praca. Jest bardzo dużo różnych polskich artystów, o których można by było napisać pracę psychologiczną czy analizującą twórczość. Czemu padło właśnie na popularnego Zenka? Disco polo nie jest to zbytnio wymagającym i absorbującym słuchacza gatunkiem. Czyżby praca dyplomowa o np. Leszku Możdżerze była zbyt skomplikowana do napisania(chociaż tych dwóch Panów nie powinno się porównywać w jakikolwiek sposób)?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – OWSIAK ZNÓW POD OSTRZAŁEM! PEWIEN BARDZO ZNANY AKTOR RUSZYŁ Z OBRONĄ WOŚP “NARÓD WSPANIAŁY TYLKO LUDZIE K…..”

fot. informacja prasowa
Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów