W piątek miała miejsce uroczysta premiera teledysku artystki do piosenki “Pod słowami”. Na konferencji prasowej zorganizowanej z tej okazji, oprócz Lidii pojawił się partnerujący wokalistce Marcin Kwaśny oraz odpowiedzialna za produkcje klipu Andżelika Piechowiak.

Lidia Kopania do produkcji zaprosiła Marcina Kwaśnego, który wciela się w rolę romantycznego kochanka. Realizacja powstała na terenie Miasta Augustów oraz w Hotelu Warszawa w Augustowie.

Do pokazania najpiękniejszych miejsc tego miasta wykorzystano specjalną kamerę GoPro Hero 3+. Za niezwykłe zdjęcia dronem odpowiedzialna była Firma Monstercam Łukasza Glewicza.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=R1nY9-J2NnU]

Muzykę do piosenki napisał Marcin Włodarczyk. Produkcją zajęła się Agencja Produkcyjna Palma, reprezentowana przez  Andżelikę Piechowiak, która ma na swoim koncie już  dwa teledyski. Teledysk wyreżyserował Mariusz Malec, który na co dzień pracuje przy  serialu „M jak miłość”.

Lidia zaprezentowała się w teledysku w seksownej bieliźnie firmy Alles, której jest ambasadorką. Na zdjęciach wykorzystano również biżuterię Bianca Cavatti oraz kosmetyki DermoFuture.

Nowa płyta artystki zaplanowana jest na wiosnę 2015 roku.

Poniżej kilka fotek z planu teledysku:

Marcian kwaśny lidka kopania kwaśny kopania 5 lidia kopania 4


Nie ma więcej wpisów