Swego czasu córka Ola przysporzyła Małgorzacie Foremniak niezłych problemów. Wygląda na to, że postanowiła się ustatkować. 

Trudno wręcz uwierzyć, że tak młodowyglądająca aktorka ma już dorosłą córkę. Ola nie lubi życia w blasku fleszy i nie chce być na świeczniku. Choć ma na swoim koncie występy przed kamerą, m.in. w serialu „Hotel 52”, ale – ku zaskoczeniu producentów– mówiła na planie, że nie ma zamiaru zostać zawodową aktorką. Uwielbia za to modę. Pani Małgorzata nigdy nie wątpiła, że córka ma predyspozycje, by zająć się nią zawodowo.

Od dziecka miała artystyczne zacięcie, robiła sukienki dla lalek. Co prawda podjęła studia z psychologii klinicznej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, ale jej drogą życiową wydawało się projektowanie strojów. Aktorka kibicowała Oli i jej planom, które jeszcze na studiach skrystalizowały się w postaci własnej firmy. 

Marka, którą Ola stworzyła z koleżanką dwa lata temu, miała być spełnieniem marzeń. Ale Ola odeszła z firmy i ciągle szuka swego miejsca w życiu. Coraz częściej myśli, by wyjechać i pracować za granicą. Ze swoim chłopakiem Kamilem chce choćby przez rok spróbować innego życia, bardziej samodzielnego, z dala od domu. Zamierzają poznać inną kulturę, nowe języki oraz znaleźć nowy pomysł na siebie i swoją przyszłość.

Co na to sławna mama? – Małgosia już się z tym pogodziła. Rozłąka z dzieckiem zawsze jest bolesna, ale ona wie, że podróże kształcą. Będzie Olę wspierać – mówi  znajoma Foremniak.

foremniak egurola chylińska konferencja htg (2014-05-07 centrum olimpijskie)_m.foremniak


Nie ma więcej wpisów