Niedawno informowaliśmy o konkursie Miss Passion, w którym może wziąć udział każda kobieta, marząca o karierze w foto-modelingu lub konkursie piękności. Ze względu na wirtualny charakter, nie ma w nim praktycznie żadnych ograniczeń, liczy się fotogeniczność oraz ciekawa osobowość i pasja.

Polecamy: Spełnij swoje marzenia i weź udział w wyborach Miss Passion 2017!

Chciałybyście spróbować swoich sił? Spieszcie się, gdyż eliminacje dobiegają końca. Pozostał jednak jeszcze Casting Open dla wszystkich chętnych kandydatek chcących wziąć udział w zabawie. Na zgłoszenie macie czas do 15 grudnia 2016. Powinno ono zawierać imię i nazwisko, wiek (min. 18 lat), miejsce zamieszkania lub pochodzenia, 2 zdjęcia z widoczną twarzą – w tym jedno całej sylwetki, krótki opis swojej osoby z naciskiem na zainteresowania oraz linki do portali społecznościowych. Ponadto należy polubić fanpage organizatora.

Do zdobycia tytuł Miss Passion 2017, korona i szarfa, profesjonalna sesja zdjęciowa oraz roczna pomoc w rozwoju kariery. Dziewczyny, brzmi zachęcająco? Macie ostatnią szansę, by spróbować swoich sił!

Zobacz też: Kto pojawił się na konkursie Miss Supranational 2016? Zobaczcie zdjęcia!

fot. screen z Facebooka, Daniel Chojnacki

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów