Bartek (24 l.) to jeden z bohaterów 2. odcinka programu „Wczorajsi” nadawanego na antenie ESKA TV. Już 9 listopada o godz. 23:00 widzowie na własne oczy przekonają się, co dla Bartka oznacza dobra zabawa.

Bartek na co dzień pracuje jako grafik, w weekendy natomiast dorabia jako dj. Życie traktuje jako niekończącą się balangę. Na imprezach potrafi wypić tyle, że ma problemy z występami dj’skimi. Wtedy na ratunek przychodzi jego przyjaciel Krystian, który staje za dekami, by dalej prowadzić zabawę. Na brak powodzenia Bartek nie narzeka. Dziewczyny bez przerwy się do niego kleją.

Ekipa ESKA TV nie będzie miała ani chwili wytchnienia podczas wieczoru spędzonego z Bartkiem i Krystianem. Imprezowanie rozpoczną od domówki, następnie przeniosą się do klubu „Freedom”, gdzie Bartek wystąpi jako dj, by na końcu przenieść się na after do klubu „Lucid”.

Jak zakończy się wieczór w towarzystwie Bartka i czy następnego dnia dj będzie pamiętał wszystkie szczegóły szalonej zabawy? Oglądajcie 2. Odcinek „Wczorajszych” już 9 listopada o godz. 23:00 na antenie ESKA TV.

TYLKO U NAS: „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” – nowe reality show w ESKA TV!

KOLEJNY UCZESTNIK: Karolina ze „Wczorajszych” podrywa tylko obcokrajowców!

KOLEJNY UCZESTNIK: Paweł to typowa „Warszafka”, czyli „Wczorajsi” na antenie ESKA TV!

kac_DSC_0065


Nie ma więcej wpisów