Czekacie? My bardzo!

Za nami już jeden koncert z trasy koncertowej “Love2Love” Edyty Górniak. 8 sierpnia w Kielcach rozpoczęła się pierwsza po 16 latach pełna trasa artystki. Wielkie muzyczne spotkania wynikają bezpośrednio z 25 – lecia pracy artystycznej Edyty i chęci podziękowania fanom za te wspólne chwile.

Zobacz również: Edyta Górniak o trasie koncertowej: Lubię też drzeć ryja!

Na każdym z 10 koncertów pojawią się zaproszeni przez Górniak goście. Są to artyści, których Edi niezwykle ceni i tacy, którzy wpłynęli na jej rozwój, wspierali i pozwolili u swojego boku – rozkwitać. Podczas koncertu w Kielcach pojawił się Mietek Szcześniak oraz Glaca.

Niesłychaną informacją jaka pojawiła się niedawno w mediach była wiadomość o duecie Edyty Górniak z Edytą Bartosiewicz. Teraz artystka zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

Zaproszenie Edytki Bartosiewicz jest dla mnie tematem absolutnie świętym (…) To spotkanie jest i będzie dla mnie absolutnie szczególne. To będzie dla mnie osobiście największe święto – dla mnie jako artysty. Jeśli ona wyjdzie na moją scenę to ja po prostu (…) Nie chcę mówić o tym w hałasie, bo jest to dla mnie zbyt ważne – mówi Edyta portalowi jastrzabpost.pl

Pozostaje tylko czekać na konkrety związane z tym duetem. Jedno jest pewne – to będzie wielkie, niezapomniane wydarzenie.


Nie ma więcej wpisów