Jest szansa na przebój?

Na ten moment, fani Edyty Górniak czekali bardzo długo! Pierwszy singiel zapowiadający płytę pt. “Your High” miał swoją radiową premierę 16 maja 2014, natomiast jego pierwsze wykonanie na żywo rozbrzmiało 24 maja podczas finału IV edycji Voice of Poland.

Drugi singiel pt. “Glow On” miał swoją premierę w piątek 28 listopada 2014. Artystka w obu przypadkach postawiła na nowocznesne, mocno elektronicznie brzmienie. Fani wokalistki byli zachwyceni zmianą repertuaru, ale nie obyło się bez fali hejtu. Pojawiły się głosy, jak by Górniak zatraciła siebie, sprzedała się i marnowała przepiękny głos jaki niewątpliwie posiada. My zdecydowanie należy do pierwszej grupy. Jesteśmy zachwyceni nową muzyczną ścieżką Edyty i mocno jej kibicujemy!

Polecamy: Voice of Poland: Edyta Górniak w premierowym wykonaniu ,,Glow On”!

Wczoraj w sieci pojawiła się informacja o premierze nowego utworu pt. “Oczyszczenie”. To kolejny singiel, który stanowi zapowiedź krążka Górniak. Póki co, nic nie wiadomo o nadchodzącym albumie, ale ciekawość rośnie w miarę upływającego czasu.  Pozostaje zapoznać się z nową, muzyczną propozycją od Edyty.

Premiera singla miała miejsce w audycji Marcina Wojciechowskiej w Radio ZE. Górniak osobiście zapowiedziała i zaprosiła słuchaczy do premierowego wysuchania singla.

Zobacz również: Już jutro premiera nowego singla Edyty Górniak. Zobacz okładkę

Jak się Wam podoba “Oczyszczenie”? Nam  bardzo!


Nie ma więcej wpisów