Śledź nas

news

Rozbawiona Kożuchowska i landrynkowa Grochowska – na konferencji kontrowersyjnego serialu TVN

Byliśmy dziś na konferencji nowego serialu TVN – “Motyw”. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

Serial “Motyw” będzie emitowany na antenie TVN już na wiosnę 2020 roku, jednak na player.pl będziemy mogli go zobaczyć już od 12 grudnia. Produkcja liczy 10 odcinków i będą udostępniane co tydzień. 

Motyw” opowiada historię miłosnego trójkąta głównych bohaterów, którymi są: Luiza (Małgorzata Kożuchowska), Czarna (Agnieszka Grochowska) i Maks (Andrzej Konopka).  W pozostałych rolach zobaczymy: Michała Czarneckiego, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź, Adama Ferencego, Magdalenę Turczeniewicz, Marię Mamona, Mateusza Rusina, Bartłomieja Kotschedoffa, Agatę Turkot oraz Grażynę Sobocińską.

polecamy – Lateksowa Halejcio, drapieżna Jabłczyńska i bufiasta Kożuchowska na pokazie nowej kolekcji Wolińskiego

Fabuła serialu toczy się w Gdańsku. Akcja zaczyna się od strzałów, w wyniku których Luiza i Maks zostają ranni. Podejrzenia padają na Czarną, jednak ta nie przyznaje się do winy. Sprawą zajmuje się komisarz Szulc, któremu mimo ogromnego doświadczenia, analiza dowodów nie wystarcza. Historia ciągle zmienia tory i okazuje się, że co chwilę ktoś inny ma motyw.

fot. AKPA

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Piękna @malgorzatakozuchowska_ na uroczystej premierze @motyw.tvn 🔥❤️ #motyw #motywtvn #tvn #tvnpl #tv #malgorzatakozuchowska #premiera #player #playerpl #playeroriginal

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

 

moda

Drugie życie kurtek? Sebastian Sagan spełnia marzenia gwiazd

Najczęściej wyrzucamy ubrania, gdy są zniszczone, za małe lub po prostu wyszły z mody. Niestety przez takie podejście w ostatnich 15 latach produkcja odzieży na świecie się podwoiła, co sprawiło, że firmy modowe zajęły drugie miejsce w niechlubnym rankingu największych trucicieli środowiska. Po drugiej stronie barykady są na szczęście rzemieślnicy i twórcy z pasją tacy jak Sebastian Sagan, którzy kreują najnowsze modowe trendy. Tworzą cuda dając ubraniom drugie, lepsze życie.

Pasja, kreatywność i chęć tworzenia pięknych ubrań – to cechy, które warunkują sukces w świecie mody. Dodając do nich pierwiastek odpowiedzialności za otaczający świat nadajemy branży fashion, ale i jej autorom ludzką twarz słusznie nazywaną społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Posiadającym wyżej wymienione cechy i jednym z szybko zyskujących na popularności młodych twórców mody jest Sebastian Sagan. Projektant tworzy pod marką Ssagan spersonalizowaną odzież z używanych ubrań – nadaje im nowy, a zarazem ponadczasowy charakter.
Szczególnie znane autorstwa Sebastiana są kurtki, które często możemy zobaczyć na gwiazdach z pierwszych stron gazet. Klientami jego marki SSagan są między innymi: Doda, Rafal Maślak, Marcin Mroczek, Joanna Jabłczyńska, Nick Sinkler, Edyta Herbuś, Baron, Michał Szczygieł, 4Dreamers, Bartek Jędrzejak, Alicja Szemplińska, Marzena Rogalska, Ania Karwan, … 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Doda, Kwiatkowski i Qczaj na cyberpunkowej prezentacji Cleo

Projektant tworzy każdą z kurtek nawet kilka dni dopieszczając każdy z detali. Zanim jednak przystąpi do pracy dobrze poznaje osobę zamawiającą, by stworzyć maksymalnie spersonalizowane cudo. Wymaga to empatii oraz zdolności wydobywania najbardziej wyrazistych cech osobowości przyszłego właściciela custom jacket.
Co ważne, nie ma dwóch jednakowych kurtek, tak jak nie ma dwóch jednakowych osób. To sposób myślenia projektantów be spoke. Jednak tym razem moda staje się dostępna dla każdego – wśród klientów Sebastiana są zarówno akrtyści, celebryci, jak również osoby, do których przemawia idologia less waste, a z drugiej strony mają potrzebę nosić ubrania, które będą odzwierciedlały ich charakter i osobowość.

Less waste na salonach

Autor wyjątkowych ubrań, w których możemy oglądać największe gwiazdy polskiej sceny podkreśla, że zależy mu na tym, by moda zyskała nieco inny wyraz. Konsumpcjonizm zajrzał wszędzie – ubrania kupowane i tworzone masowo wcale nie są lepsze jakościowo od tych znalezionych w second-handach. Projektantowi zależy, by zmienić postrzeganie używanych ubrań i szerzyć pogląd, który jednocześnie wpłynąłby na zmniejszenie ilości odpadów tekstylnych. Goszcząc w programach telewizyjnych, Sebastian podkreśla, że jego celem jest pokazanie ludziom, że z rzeczy pozornie zużytych i niemodnych, można wyczarować prawdziwe perły. Unikatowe projekty zyskują sobie sympatię osób, które cenią nietuzinkowe połączenia kolorów i materiałów.

Muzyka, przyroda i… kurtka

Inspiracje do tworzenia autor odzieżowych dzieł sztuki czerpie ze swojego otoczenia – rozmów z ludźmi, swoich doświadczeń oraz tego, co usłyszał lub zobaczył. Czasem pomysł przychodzi w trakcie tworzenia, pod wpływem zasłyszanej piosenki. To niezwykle złożony proces, którego zwieńczeniem jest gotowa kurtka – maksymalnie dopasowana do oczekiwań przyszłego właściciela, wyjątkowa w każdym calu.

POLECAMY – Ale jazda! Ela Romanowska o swoim nowym programie

Perfekcja i dbałość o detale

Wśród kurtek stworzonych przez Sebastiana nie można znaleźć dwóch jednakowych. Wszystko tworzone jest autorskimi metodami – począwszy od sposobu tworzenia rysunków, skończywszy na technice nakładania farby. Dzięki temu powstają niezwykłe cieniowania, łączenia barw, przejścia… Wyjątkowość w każdym calu – tak w skrócie można określić styl kurtek marki SSagan, która zyskuje uznanie coraz większej grupy osób.

Marka SSagan

Projektant planuje wyjść nieco poza tworzenie custom jackets i rozpocząć tworzenie całych kolekcji ubrań. Każda z rzeczy ma być tworzona ręcznie, z materiałów, które inni być może spisaliby na straty. To również nadaje nieco innego, niszowego charakteru każdemu z projektów.W dobie popularności ideologii less waste, warto zwracać uwagę nie tylko na to, jak ponownie wykorzystać przedmioty codziennego użytku, ale również na to, w jakie ubrania warto zainwestować. Mając na uwadzę niszowość projektów młodego twórcy, warto zapoznać się z dotychczas stworzonymi przez niego kurtkami.Jak widać, ubrania tworzone z dbałością o każdy element mogą być dostępne niemal dla każdego. Wystarczy otworzyć się na nowe rozwiązania i dać samemu sobie szansę na zyskanie czegoś wyjątkowego. Świadomość noszenia spersonalizowanej odzieży dodaje pewności siebie. To zdecydowanie odzież dla osób pewnych siebie, chcących pozytywnie wyróżniać się z tłumu, a także wyrazić swoją  osobowość w niecodzienny sposób.

Jeśli chcielibyście kupić jedną z pięknych spersonalizowanych kurtek od Sebastiana Sagana to podpowiemy, że najszybciej po prostu odezwać się do Niego poprzez konto na Instagramie. Na jego profilu zobaczycie również wiele jego dotychczasowych realizacji oraz nowe kurtki szukające właścicieli z duszą.

Kontynuuj czytanie

news

Cichopek, Koroniewska i Bończyk na grzybobraniu – zobacz, jakie borowiki zebrały

grzybobraniu

Gwiazdy wybrały się na wielkie zbieranie grzybów!

Jesień sprzyja grzybobraniu, bo w lasach w tym czasie wyrastają dorodne borowiki, jędrne podgrzybki, urodziwe koźlaki, eteryczne opieńki, smaczne rydze, kurki i maślaki. Deszczowa pogoda ostatnich dni szczególnie korzystnie wpływa na ich wzrost, wiadomo, że grzyby rosną po deszczu i nie znoszą zimna.

HOT NEWS- Paulina Febo znów miesza w “BrzydUli” – mamy zdjęcia z planu

Nic dziwnego, że amatorzy grzybów licznie odwiedzają lasy w tym czasie. Amatorów grzybobrania nie brakuje także wśród znanych osób. Należą do nich aktorzy kultowego serialu “Ranczo” – Piotr Pręgowski, Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski, Artur Barciś, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Arkadiusz Nader czy Piotr Wysocki. Piotr Pręgowski razem z żoną Ewą mają dom na Kujawach, który jest położony blisko lasu. A Wojciech Wysocki lubi się zaszyć w swojej chacie nad Narwią, skąd często wybiera się na leśne wędrówki w poszukiwaniu grzybów.

W las zapuszczają się także Anna Popek ze swoją siostrą Magdaleną Krupą, Paulina Holtz, Anna Powierza, Joanna Jabłczyńska, Olga Borys, Katarzyna Cichopek, Olga Bończyk, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor. Pasją grzybiarską zaraził się także Olgierd Łukaszewicz. Aktor ma działkę niedaleko Wyszkowa i nawiązał współpracę z z miejscowym leśniczym, który organizuje cykliczne grzybobrania w pobliskim Długosiodle. W imprezie tej przez kilka ostatnich lat uczestniczyło mnóstwo znanych osób.

Obejrzyjcie gwiazdy z ich okazami!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie – znamy szczegóły uroczystości

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ela Romanowska prowadzi nowy program Anything Goes. Ale Jazda!

romanowska

Ela Romanowska świetnie sprawdza się jako prowadząca nowego programu na antenie TVP!

Na początku września w TVP zaczęła się prawdziwa zabawa, a to za sprawą nowego programu Anything Goes. Ale jazda! Prowadzącą została kobieta rakieta, czyli Ela Romanowska! Aktorka zdradziła, że na początku gwiazdy ostrożnie podchodziły do nowego formatu, ale teraz jest już zupełnie inaczej! W programie największe gwiazdy są proszone o odgrywanie zabawnych scenek i skeczy, a to wszystko na scenie pochylonej o 22,5 stopnia!

Po czym ukazał się pierwszy odcinek i fama podobno na mieście jest taka, że u nas jest rzeczywiście wesoło

HOT NEWS- Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie – znamy szczegóły uroczystości

Ela dodała, że szczególną zaletą programu, jest fakt, że uczestnicy niczego nie wygrywają, a przede wszystkim nikt nikogo nie ocenia. Tutaj liczy się dobra zabawa, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach.

Ja myślę, że ta jazda jest cały czas. Od początku do końca tego programu, bo tu ciągle coś się dzieje. Co chwilę my zaskakujemy gwiazdy, gwiazdy zaskakują nas. Są zaskakujące konkurencje, są zaskakujące zadania, które trzeba wykonać. Oczywiście wiele ekstremalnych rzeczy dzieje się na naszej krzywej scenie

Przy okazji zdradziła, że każdy odcinek ma scenariusz, który stara się zrealizować, ale wszystko zależy od spontaniczności gości! Tutaj nic nie można przewidzieć.

Co jest chyba najważniejsze, że oni nie tylko zaskakują nas, mnie czy widzów, ale oni przede wszystkim zaskakują też samych siebie i to jest najbardziej fantastyczne!

Kolejny odcinek Anything Goes. Ale jazda! już w piatek o 21:40! A co Ela sądzi o skróceniu czasu emisji programu z dwóch godzin na jedną? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ale Jazda! Dumny Koterski o synku: Wulkan Energii

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kasia Cichopek ocenia “Anything Goes. Ale Jazda! – które gwiazdy ją zaskoczyły?

Czy nowy program “Anything Goes. Ale Jazda!” ma szanse podbić serca widzów? Czego możemy spodziewać się w show? Szczegóły zdradza Kasia Cichopek!

“Anything Goes. Ale Jazda!” to program, który swoją popularność zyskał już w 27 krajach na całym świecie. Dobra energia, ogromna dawka humoru, śpiew i taniec a to wszystko w wykonaniu ulubionych gwiazd show-biznesu i wyjątkowych gości! Prowadząca program Ela Romanowska z pewnością zapewni widzom rozrywkę na wysokim poziomie a także zadba o to, by z odcinka na odcinek pojawiały się zaskakujące konkurencje, w których będą się mierzyć uczestnicy. Występujący na tzw. Krzywej Scenie będą mieli za zadanie odgrywać scenki z życia codziennego przy (uwaga!) powierzchni nachylonej o 22,5 stopni. Na planie udało nam się porozmawiać z Kasią Cichopek. Co myśli na temat nowego programu?

ZOBACZ – Paulina Febo znów miesza w “BrzydUli” – mamy zdjęcia z planu

Jest mocno zaskakujący. Opiera się na improwizacji, więc tak naprawdę to jest jazda bez trzymanki. Jeszcze nie miałam przyjemności wejść na Krzywą Scenę, nie mogę się doczekać tego momentu. Koledzy już byli, widziałam, że jest to świetna zabawa.

W wywiadzie Kasia Cichopek zdradziła, które gwiazdy biorące udział w programie “Anything Goes. Ale Jazda!” najbardziej ją zaskoczyły. Tego dowiecie się z materiału!

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Ale Jazda! Dumny Koterski o synku: Wulkan Energii

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.