Śledź nas

showbiz

Luka i Andziaks w zaawansowanej ciąży na egzotycznych wakacjach – zobacz, jak odpoczywają [FOTO]

Opublikowano

w dniu

Nie ma dla nich tematów tabu – pokazują wszystko i prawie niczego nie ukrywają przed fanami. Tym razem Angelika Trochonowicz i Łukasz Trochonowicz, czyli popularni Andziaks i Luka, wzbudzili gorącą dyskusję swoją podróżą w czasie zaawansowanej ciąży. Nagrania z luksusowej wyprawy już obiegły internet i zainteresowały internautów. Dowiedz się więcej, jaki kierunek wybrali!

Od lat Andziaks i Luka są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim internecie. To właśnie szczerość i brak tematów tabu pozwoliły im zbudować ogromną społeczność. Nie prezentują wyłącznie wystudiowanych zdjęć rodem z katalogu – pokazują także chwile pełne radości, humoru, wzruszeń, ale i łez. W efekcie udało im się zgromadzić imponujące zasięgi: profil Andziaks na Instagramie obserwuje już 1,4 miliona osób, natomiast Luka cieszy się popularnością wśród ponad 954 tysięcy fanów.

Dla jednych są wzorem autentyczności i dowodem na to, że można prowadzić internetową karierę bez filtrów i fałszu. Inni natomiast zarzucają im przekraczanie granic prywatności, które – zdaniem krytyków – powinny pozostać w czterech ścianach. Dyskusje wokół ich działalności nie cichną, a każda kolejna publikacja wywołuje skrajne emocje, co z pewnością działa tylko na korzyść ich popularności.

Kilka miesięcy temu para podzieliła się ze światem radosną wiadomością. Angelika Trochonowicz ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, czym rozczuliła swoich obserwatorów. Niedługo później odbyło się głośne gender reveal, podczas którego wyszło na jaw, że tym razem powitają na świecie syna. Ich starsza córka Charlotte, urodzona w 2020 roku, od dawna jest nieodłączną częścią ich internetowych treści.

POLECAMY: Nie uwierzycie, co przeszedł uczestnik “The Voice of Poland”! Filip Mettler opowiedział o zrzuceniu 60 kilogramów [WIDEO]

Andziaks i Luka z córką na wakacjach! Gdzie polecieli?

Mimo zaawansowanej ciąży Andziaks nie zrezygnowała z podróży. Na Instagramie zamieściła nagranie, na którym widać, jak cała rodzina rusza na wakacje. Nie była to jednak zwykła podróż w klasie ekonomicznej – celebrytka zrelaksowana siedziała w komfortowych warunkach, z ręką na brzuchu, oglądając film z Angeliną Jolie. Obok niej drzemał mąż, a po drugiej stronie mała Charlotte z zainteresowaniem słuchała muzyki przez słuchawki. Na stoliku stała filiżanka z herbatą oraz luksusowa kosmetyczka Diora, która jeszcze mocniej podkreślała styl podróży.

„Wakacje brzuszkowe za 3, 2, 1…” – napisała influencerka, dodając krótki opis do nagrania. Dla wielu fanów to był sygnał, że przed rodziną kolejna wyjątkowa przygoda, a zarazem okazja do odpoczynku po intensywnych miesiącach. Nie zabrakło jednak takich, którzy od razu ruszyli do sekcji komentarzy, by wyrazić swoje zdanie.

Reakcje obserwatorów były bardzo zróżnicowane. Część fanek pisała pełne ciepła komentarze:

„Takie wakacje brzuszkowe są bardzo przyjemne”, „Niech maluszek się dobrze trzyma”, „Cudownego wypoczynku i relaksu” – pisały internautki.

Były też głosy podziwu:

„Podziwiam, ja bym się nie odważyła lecieć w ciąży samolotem, nawet jeśli rozwija się prawidłowo” – czytamy w sekcji komentarzy.

Niektórzy zastanawiali się, dokąd para wybrała się na urlop. Tajemnica nie trwała długo – Łukasz Trochonowicz szybko rozwiał wątpliwości, publikując nagrania na swoim profilu. Okazało się, że rodzina poleciała do dobrze im znanego Dubaju, gdzie bywali już wielokrotnie. To miejsce od dawna uchodzi za ich ulubiony kierunek, a tym razem również dostarczyło im wielu atrakcji.

Na Instagramie Luki można było zobaczyć m.in. ujęcia z basenu, zabawę przed lustrem z córką czy wspólne zdjęcia z kokosami w rękach. Nie zabrakło również ujęć z siłowni, gdzie Luka pokazał, że nawet podczas wakacji nie rezygnuje z aktywności fizycznej.

Dla jednych taki wyjazd to inspiracja, dowód na to, że nawet w ciąży można spełniać marzenia i cieszyć się życiem. Dla innych to przykład nieodpowiedzialności i przesadnego eksponowania prywatności. Pewne jest jednak jedno – Andziaks i Luka znowu sprawili, że o ich życiu mówi cała internetowa społeczność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuba Nowosiński, partner Marii Jeleniewskiej, szokuje wyznaniem o życiu w wielkim mieście. Też to zauważyliście?

Śledzicie Andziaks i Lukę w social-mediach? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem oraz na Instagramie, Facebooku i TikToku!

Andziaks (fot. screen Instagram Andziaks)
Andziaks i Luka (fot. screen Instagram Andziaks)
Luka (fot. screen Instagram Stories Luka) – 26 września 2025
Luka (fot. screen Instagram Stories Luka) – 26 września 2025
Luka (fot. screen Instagram Stories Luka) – 27 września 2025
Luka z córką (fot. screen Instagram Stories Luka) – 27 września 2025
Luka (fot. screen Instagram Stories Luka) – 27 września 2025
Luka (fot. screen Instagram Stories Luka) – 27 września 2025
Luka (fot. screen Instagram Stories Luka) – 27 września 2025
Andziaks (fot. screen YouTube Andziaks)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

news

Herbut i Vito Bambino odświeżyli hit Krawczyka. W sieci zawrzało [WIDEO]

Opublikowano

w dniu

przez

Tegoroczne Męskie Granie dopiero się rozpoczęło, a już wywołuje ogromne emocje. To jednak nie premierowe utwory najbardziej poruszyły publiczność, lecz nowa interpretacja jednego z największych przebojów Krzysztofa Krawczyka. Dowiedz się więcej i zobacz nagranie!

Letnia trasa koncertowa Męskie Granie oficjalnie rozpoczęła tegoroczny sezon podczas czerwcowego weekendu w Żywcu. Tysiące fanów po raz pierwszy mogły zobaczyć na żywo nowy skład Orkiestry Męskiego Grania, który w tym roku tworzą Zalia, Igor Herbut oraz Vito Bambino. Artyści od pierwszych minut udowodnili, że przygotowali dla publiczności wiele muzycznych niespodzianek.

Nowa Orkiestra promuje trasę koncertową hymnem „Nareszcie”, który zadebiutował tuż przed startem tegorocznej edycji. To jednak nie koniec niespodzianek. Zaledwie kilkanaście dni po premierze organizatorzy po raz pierwszy w historii Męskiego Grania zdecydowali się wydać drugi oficjalny singiel promujący trasę. Utwór „Tańczę” błyskawicznie wzbudził zainteresowanie fanów i dołączył do koncertowej setlisty.

Podczas inauguracyjnego koncertu w Żywcu publiczność mogła usłyszeć oba premierowe utwory, ale nie zabrakło również dobrze znanych przebojów w zupełnie nowych aranżacjach. Na scenie wybrzmiały między innymi „Urke” zespołu Wilki, „Tańcz głupia, tańcz” grupy Lady Pank, „Ale wkoło jest wesoło” zespołu Perfect oraz kultowe „Kocham Cię, Kochanie Moje” grupy Maanam.

POLECAMY: Kolejna REWOLUCJA w „Halo tu Polsat”. Będzie NOWA prowadząca?

Takiej wersji hitu Krzysztofa Krawczyka nikt się nie spodziewał! Występ na Męskim Graniu podbił internet

Największe emocje wzbudził jednak moment, w którym Vito Bambino i Igor Herbut sięgnęli po repertuar zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Artyści wykonali utwór „Mój przyjacielu” w zupełnie nowej odsłonie, nadając mu świeże brzmienie, ale jednocześnie zachowując szacunek dla oryginału.

Nagrania z tego wykonania błyskawicznie zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych i zdobywać ogromną popularność. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się film opublikowany na TikToku, pod którym internauci zostawili setki pełnych zachwytu komentarzy.

“Krzysztof był by dumny; Świetnie zaśpiewane; To jest kapitalne; Igor to jest totalny sztos; Ale to jest dobre; Niesamowity występ; Ale świetna interpretacja tej piosenki; Kozak aranż” – czytamy.

Nowa interpretacja pokazała, że ponadczasowe przeboje mogą otrzymać drugie życie, nie tracąc przy tym swojego wyjątkowego charakteru. Igor Herbut i Vito Bambino udowodnili, że klasyczne utwory można przedstawić współczesnej publiczności w zupełnie nowej odsłonie, zachowując ich emocjonalny przekaz.

Tegoroczna edycja Męskiego Grania po raz kolejny udowadnia, że nie opiera się wyłącznie na premierowych utworach. Równie ważnym elementem całego projektu pozostają nowe aranżacje kultowych polskich przebojów, które od lat zaskakują publiczność i często stają się jednymi z najbardziej pamiętnych momentów koncertów.

Przed fanami jeszcze wiele muzycznych emocji. Trasa Męskiego Grania odwiedzi w najbliższych tygodniach kolejne miasta. Już 7 i 8 sierpnia koncerty odbędą się w Krakowie w Muzeum Lotnictwa, a wielki finał zaplanowano na 21 i 22 sierpnia w Warszawie na Lotnisku Bemowo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dlaczego Margaret ZABRAKNIE w „The Voice of Poland”? Management komentuje

Byliście kiedyś na koncercie Męskiego Grania? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

@dance__alone Odpowiadanie użytkownikowi @user22549337980417 ♬ oryginalny dźwięk – DanceAlone
Igor Herbut (fot. screen TikTok dance_alone)
Vito Bambino (fot. screen TikTok dance_alone)
Vito Bambino (fot. screen TikTok dance_alone)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

news

Kolejna REWOLUCJA w „Halo tu Polsat”. Będzie NOWA prowadząca?

Opublikowano

w dniu

przez

W Polsacie trwa prawdziwa przebudowa zespołu prowadzących „Halo tu Polsat”. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim pojawiły się kolejne informacje, które mogą całkowicie zmienić oblicze śniadaniówki. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek zmian. Dowiedz się więcej!

Program „Halo tu Polsat” od początku miał być jedną z najważniejszych pozycji weekendowej ramówki stacji. Produkcja postawiła na znane twarze telewizji i rozpoznawalne duety prowadzących, które miały przyciągnąć przed ekrany szeroką publiczność.

W ubiegłym tygodniu media obiegła jednak zaskakująca informacja. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opublikowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu współpracy z Telewizją Polsat.

“Pragniemy poinformować, że wraz z wygaśnięciem dotychczasowego kontraktu podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszej współpracy z telewizją Polsat. Czas spędzony w stacji był dla nas niezwykle cennym doświadczeniem i ważnym przystankiem w dotychczasowej karierze zawodowej. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, wspólną pracę oraz możliwość współtworzenia projektów, które na stałe wpisały się w codzienność naszych Widzów” – czytamy w oświadczeniu.

Prezenterzy zapowiedzieli również, że nie zamierzają zwalniać tempa. Najbliższe miesiące chcą poświęcić na rozwój własnych projektów oraz marek osobistych.

“Teraz nadszedł czas na kolejne kroki. Zamykamy ten etap z poczuciem spełnienia i pełną gotowością na nowe wyzwania zawodowe. Najbliższe miesiące zamierzamy poświęcić na intensywny rozwój naszych marek osobistych oraz realizację autorskich projektów, którymi już wkrótce się z Wami podzielimy” – dodali.

Niedługo później pojawiły się jednak nieoficjalne doniesienia, które rzuciły nowe światło na całą sytuację. Według ustaleń Pudelka to nie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o odejściu. Portal informował, że to Polsat nie przedłużył z nimi wygasających kontraktów.

Jak przekazał informator cytowany przez serwis, prezenterzy do samego końca mieli wierzyć, że wrócą na antenę po wakacyjnej przerwie i pojawią się podczas prezentacji jesiennej ramówki. Ostatecznie ich miejsce ma zająć zupełnie nowy duet prowadzących.

“To nie oni zrezygnowali. To Polsat zdecydował, że nie przedłuży z nimi kontraktu. Jednocześnie nie zaproponowano im żadnego innego projektu, więc ich współpraca ze stacją po prostu się kończy. Ich miejsce w “Halo tu Polsat” zajmie nowy duet prowadzących. Katarzyna i Maciej jeszcze do dziś byli przekonani, że pojawią się na jesiennej ramówce i wrócą na antenę po wakacjach” – wyjaśnił informator Pudelka.

POLECAMY: Małgorzata Tomaszewska poprowadzi „Dzień dobry TVN”. Z kim stworzy duet?

Kolejne ZMIANY w “Halo tu Polsat”. Będą nowe twarze?

Teraz okazuje się, że zmiany mogą być jeszcze większe. Jak ustaliła Plejada, władze Polsatu pracują nad nowym składem gospodarzy „Halo tu Polsat”. Według informacji serwisu do grona prowadzących ma dołączyć Ida Nowakowska, która w ostatnim czasie coraz mocniej związała się z telewizją Polsat.

“Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie są jedyni. Zniknięć będzie więcej. Ida Nowakowska dołączy do prowadzących “Halo tu Polsat!”, zajmując miejsce jednej z dotychczasowych gospodyń. Program wciąż będzie nadawany trzy razy w tygodniu — kolejny raz Edwardowi Miszczakowi nie udało się przewalczyć pomysłu rozciągnięcia śniadaniówki na cały tydzień. Zmiany osobowe to m.in. pokłosie tych decyzji” – wyjaśnił informator Plejady.

Gdyby te doniesienia się potwierdziły, Ida Nowakowska mogłaby ponownie stworzyć ekranowy duet z Tomaszem Wolnym. Przez blisko pięć lat wspólnie prowadzili „Pytanie na śniadanie” w TVP i byli uznawani za jedną z najbardziej lubianych par gospodarzy śniadaniówki. Wielu widzów do dziś wspomina ich naturalną energię i dobrą chemię na antenie.

Warto przypomnieć, że Ida Nowakowska zdążyła już na dobre zadomowić się na Ostrobramskiej. Jesienią poprowadzi nowy teleturniej „Hitster. Muzyczna gra przebojów”, a dodatkowo pojawi się jako uczestniczka kolejnej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wszystko wskazuje więc na to, że Polsat wiąże z nią długofalowe plany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dlaczego Margaret ZABRAKNIE w „The Voice of Poland”? Management komentuje

Chcielibyście zobaczyć Idę Nowakowską w roli prowadzącej “Halo tu Polsat”? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Paulina Sykut-Jeżyna i Tomasz Wolny (fot. Dariusz Gałązka/AKPA) – 2 sierpnia 2026
Tomasz Wolny (fot. Mieszko Piętka/AKPA) – 26 lipca 2026
Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Kurzajewski (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA) – 19 lipca 2026
Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Kurzajewski (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA) – 19 lipca 2026
Olek Sikora i Aleksandra Filipek (fot. Gałązka Dariusz/AKPA) – 12 lipca 2026
Aleksandra Filipek (fot. Gałązka Dariusz/AKPA) – 12 lipca 2026
Olek Sikora (fot. Gałązka Dariusz/AKPA) – 12 lipca 2026
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (fot. Piętka Mieszko/AKPA) – “Halo tu Polsat” z 4 lipca 2026
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (fot. Piętka Mieszko/AKPA) – “Halo tu Polsat” z 4 lipca 2026

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi „Dzień dobry TVN”. Z kim stworzy duet?

Opublikowano

w dniu

przez

Wakacyjne wydania „Dzień dobry TVN” przynoszą coraz więcej niespodzianek. Produkcja nie boi się eksperymentować z prowadzącymi, a widzowie niemal każdego dnia oglądają zupełnie nowe duety na antenie. Teraz stacja przygotowała kolejne zaskoczenie. Dowiedz się więcej!

„Dzień dobry TVN” od 2005 roku pozostaje jednym z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. Przez lata widzowie przyzwyczaili się do stałych par prowadzących, jednak w okresie wakacyjnym program był emitowany jedynie w weekendy pod nazwą „Dzień dobry wakacje”.

Tego lata TVN zdecydował się jednak na prawdziwą rewolucję. Po raz pierwszy śniadaniówka jest nadawana codziennie przez całe wakacje. Oprócz większej liczby wydań redakcja przygotowała także nowe cykle, specjalnych gości oraz zupełnie nowe pomysły na prowadzenie programu.

Jeszcze przed rozpoczęciem letniego sezonu do grona gospodarzy oficjalnie dołączyła piąta para prowadzących – Izabella Krzan i Jan Pirowski. Oboje szybko odnaleźli się w nowej roli i zasilili zespół śniadaniówki przed wyjątkowo intensywnym okresem.

Kilka tygodni później doszło jednak do kolejnych zmian. Z programem pożegnał się Maciej Dowbor, pozostawiając Sandrę Hajduk-Popińską bez stałego ekranowego partnera. Produkcja postanowiła wykorzystać wakacje do testowania różnych konfiguracji prowadzących.

W ostatnich tygodniach widzowie mogli oglądać wiele nieoczywistych duetów. Paulina Krupińska-Karpiel poprowadziła program wspólnie z Mateuszem Hładkim, który na co dzień jest reporterem stacji. Z kolei Sandra Hajduk-Popińska pojawiła się na antenie u boku Marcina Sawickiego, również znanego przede wszystkim z materiałów reporterskich.

Na tym jednak nie koniec. Jednym z wakacyjnych hitów okazał się cykl „Kolonie letnie Dzień dobry TVN”, w którym znane osoby wracają do swoich rodzinnych miejscowości i wspominają dzieciństwo. Finałem ich udziału jest poprowadzenie całego wydania programu. W miniony weekend w tej roli świetnie odnalazła się Barbara Kurdej-Szatan, która stworzyła duet z Krzysztofem Skórzyńskim.

POLECAMY: Dlaczego Margaret ZABRAKNIE w „The Voice of Poland”? Management komentuje

Tomaszewska POPROWADZI “Dzień dobry TVN”. Z kim?

Teraz produkcja przygotowała kolejną niespodziankę. Już we wtorek, 4 sierpnia, widzów od samego rana przywita zupełnie nowa para prowadzących. Program wspólnie poprowadzą Marcin Sawicki, znany dotychczas głównie jako reporter oraz Małgorzata Tomaszewska, która do tej pory kojarzona była przede wszystkim z materiałami ze świata show-biznesu.

To pierwsza taka konfiguracja w historii programu. Produkcja po raz kolejny pokazuje, że wakacje są doskonałą okazją do eksperymentowania i sprawdzania nowych ekranowych duetów. Wszystko wskazuje na to, że stacja chce nie tylko urozmaicić letnią ramówkę, ale również przekonać się, które zestawienia najbardziej przypadną do gustu widzom.

Jak pokazują komentarze publikowane w mediach społecznościowych, odbiorcy bardzo dobrze reagują na takie zmiany. Wielu internautów podkreśla, że nowe twarze i nieoczywiste połączenia prowadzących sprawiają, że każdy poranek przynosi coś świeżego i trudno przewidzieć, kto następnego dnia pojawi się na ekranie.

Na kolejne zaskoczenie nie trzeba będzie długo czekać. Już w piątek widzowie ponownie zobaczą Sandrę Hajduk-Popińską i Marcina Sawickiego, a wyjątkowym gościem specjalnym całego wydania będzie Majka Jeżowska, która po zakończeniu swojego udziału w cyklu „Kolonie letnie Dzień dobry TVN” również wcieli się w rolę współprowadzącej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak wyszła na scenę i się zaczęło. W sieci zawrzało [WIDEO]

Chcielibyście zobaczyć Małgosię Tomaszewską na stałe w roli gospodyni “Dzień dobry TVN”? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Małgorzata Tomaszewska (fot. screen Instagram Małgorzata Tomaszewska)
Małgorzata Tomaszewska (fot. screen Instagram “Małgorzata “Dzień dobry TVN”)
Małgorzata Tomaszewska (fot. screen YouTube TVN7)
Małgorzata Tomaszewska (fot. screen YouTube TVN7)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

news

Dlaczego Margaret ZABRAKNIE w „The Voice of Poland”? Management komentuje

Opublikowano

w dniu

przez

Ogłoszenie nowego składu trenerów „The Voice of Poland” wywołało ogromne poruszenie wśród widzów. Najwięcej emocji wzbudził jednak brak Margaret, która w ostatnim sezonie zasiadała w czerwonym fotelu. Teraz wyszło na jaw, dlaczego artystka nie pojawi się w nowej edycji muzycznego hitu TVP. Poznaj kulisy tej decyzji już teraz!

„The Voice of Poland” od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych muzycznych talent show w Polsce. Program otworzył drzwi do wielkiej kariery wielu młodym wokalistom, którzy dziś należą do czołówki polskiej sceny muzycznej. Wśród nich są między innymi Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Lanberry, Jan Piwowarczyk, Natalia Nykiel, Krzysztof Iwaneczko, Marta Gałuszewska, Dominik Dudek oraz Krystian Ochman.

Każda kolejna edycja programu wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko za sprawą uczestników, ale również trenerów. To właśnie oni odpowiadają za wybór talentów, przygotowanie ich do kolejnych etapów rywalizacji i walkę o zwycięstwo swoich drużyn.

Rok temu w 16. sezonie w czerwonych fotelach zasiedli Kuba Badach, Tomson i Baron, Michał Szpak oraz Margaret. Ich współpraca została bardzo dobrze oceniona przez widzów, dlatego przez wiele tygodni trwały spekulacje, czy produkcja zdecyduje się na jakiekolwiek zmiany.

W poniedziałkowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” TVP oficjalnie odkryła karty. Ogłoszono, że w 17. sezonie do programu ponownie powrócą Kuba Badach, Tomson i Baron oraz Michał Szpak. Największą zmianą okazał się jednak kobiecy fotel trenerski.

Miejsce Margaret zajmie Edyta Bartosiewicz, która po raz pierwszy w swojej karierze zasiądzie w roli trenerki muzycznego talent show. To jedna z najbardziej cenionych polskich artystek, autorka takich przebojów jak „Sen”, „Jenny”, „Ostatni” czy „Skłamałam”. Jej debiut w programie zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń nowego sezonu.

POLECAMY: TVN odkrył karty. Wiadomo, kto poprowadzi „Dzień dobry TVN”

Dlaczego Margaret ZABRAKNIE w “The Voice of Poland”?

Wielu fanów od razu zaczęło zastanawiać się, dlaczego Margaret nie pojawi się w kolejnej edycji. Jak ustalił Super Express, decyzja nie była efektem zmian narzuconych przez produkcję. To sama wokalistka miała zrezygnować z dalszego udziału w programie.

Artystka przez dwa sezony aktywnie wspierała młodych wokalistów i odniosła spore sukcesy jako trenerka. To właśnie z jej drużyny pochodzi zwycięzca poprzedniej edycji – Jasiek Piwowarczyk. W trakcie programu Margaret pomagała również wielu uczestnikom stawiać pierwsze kroki na rynku muzycznym, czego przykładem jest między innymi wsparcie udzielone Linii.

Po ogłoszeniu nazwiska swojej następczyni wokalistka krótko odniosła się do sprawy. Pod postem informującym o dołączeniu Edyty Bartosiewicz do programu napisała jedynie:

“No i świetnie” – skomentowała.

Portal Eska.pl poprosił o komentarz management Margaret. Jak się okazało, decyzja o rezygnacji z programu ma związek z bardzo napiętym harmonogramem artystki. Jesień zamierza poświęcić promocji swojego nowego albumu „TRIPOLAR”, który będzie podsumowaniem jej ostatnich muzycznych projektów.

“Najważniejsze “voice’owe” plany Margaret na jesień to wydanie albumu “TRIPOLAR”, do którego nasza Primabalerina szykuje wyjątkowy koncert premierowy. Stay tuned” – wyjaśnił management wokalistki.

Fani programu nie będą musieli jednak długo czekać na powrót muzycznego hitu TVP. Pierwszy odcinek 17. sezonu „The Voice of Poland” zostanie wyemitowany już w sobotę, 12 września, o godzinie 20:30 na antenie TVP2. Wszystko wskazuje na to, że nowa trenerka, odświeżona formuła oraz kolejne muzyczne talenty sprawią, że nadchodząca edycja ponownie przyciągnie przed telewizory miliony widzów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak wyszła na scenę i się zaczęło. W sieci zawrzało [WIDEO]

Będzie Wam brakować Margaret w “The Voice of Poland”? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Margaret (fot. zdjęcie prasowe Telewizja Polska)
Margaret (fot. zdjęcie prasowe Telewizja Polska)
Margaret (fot. zdjęcie prasowe Telewizja Polska)
Margaret (fot. zdjęcie prasowe Telewizja Polska)
Margaret (fot. zdjęcie prasowe Telewizja Polska)
Margaret (fot. zdjęcie prasowe Telewizja Polska)
Margaret (fot. zdjęcie prasowe Telewizja Polska)
Margaret (fot. zdjęcie prasowe TVP/Waldemar Kompała)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością