Mateusz Balcerek to postać wprawdzie jeszcze nie znana szerokiemu gronu odbiorców jednak wzbudzająca już pewne zainteresowanie.

6 września rusza pierwszy internetowy teleturniej w Polsce pt. ,,Ja to Wiem“, w którym z ciężkimi pytaniami zmierzą się uczniowie wrocławskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prowadzącym został młody i niezwykle przystojny Mateusz Balcerek, który mimo wieku już co nieco osiągnął.

Od dziecka działał w szkole organizując różne eventy, reprezentował Polskę na międzynarodowych premierach filmowych i gościnnie pojawiał się w polskich serialach. Był w jury podczas ,,Po prostu Talent” – największego konkursu szkolnych talentów w kraju. Pojawił się również w teatrze, podczas przedstawienia ,,Pokolenie bez właściwości” oraz sam zrealizował 2 krótkie filmy : spot promocyjny warszawskiego Targówka oraz krótki dokument opowiadający o stosunku mieszkańców Polski do paparazzi.

Organizatorzy teleturnieju postawili na Mateusza! Czy okaże się strzałem w dziesiątkę i szybko podbije nasz show-biznes? Trzymamy kciuki!


Nie ma więcej wpisów