Śledź nas

casting

Po trupach do celu? Łukasz trafnie o konflikcie Madziiex i Sonii z Hotel Paradise!

Łukasz komentuje konflikt między koleżankami z programu!

Właśnie ruszyła 3. odsłona programu Hotel Paradise i już powstał konflikt między uczestnikami, ale… z drugiej edycji! Wszystko przez piosenkę tytułową, o której nagranie została poproszona Sonia Szklanowska. Jednak fani programu uznali, że to Madziiex powinna zaśpiewać utwór otwierający program. Teraz ich kolega Łukasz zdradza kulisy sporu i dodaje:

Jeden idzie po trupach, a drugi nie

HOT NEWS- Kamila Szczawińska jest w ciąży – wiemy, który to miesiąc!

Według niego Magda Jankowska jest o wiele bardziej doświadczona, bo brała udział w kilku programach muzycznych i od młodych lat szlifowała swój wokal.

Jednak Sonia też ma fajny wokal, nie wiem jak u niej jest z warsztatem dokładnie. Z tego co pamiętam, to Magda ma troszeczkę ten warsztat lepszy

Łukasz dodaje jednak, że piosenka Sonii bardzo przypadła mu do gustu. Podoba mu się aranżacja, a klimat idealnie pasuje do programu. Trener przyjaźni się z obiema dziewczynami i nie chce się mieszać w ich konflikt:

Mamy fajne relacje i staram się być neutralny, jeśli chodzi ich konflikty, też nie podkręcać tych konfliktów, bo konfliktów na świecie mamy już bardzo dużo, a jak wiemy, jak kobiety zaczynają konflikty, to podobno jest to silniejsza broń niż bomba atomowa

Jakie są szczegóły konfliktu? Łukasz zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Jędrzejczyk tłumaczy się z przyjęcia posady w TVP – fani nie są zachwyceni oświadczeniem

Fot. Screen Instagram

AW

casting

Kossakowski wyruszy w podróż po raz trzeci – startuje casting do Down the road 3!

Down the road

Down the road powróci z 3. sezonem jeszcze w tym roku!

Program “Down the road” oparty na belgijskim formacie okazał się wielkim sukcesem w Polsce. Show opowiada o szóstce osób z zespołem Downa, którzy wraz z Przemkiem Kossakowskim wyruszają w podróż po 6 krajach. Program opowiada nie tylko o przygodzie i szczerej radości, ale przede wszystkim o walce ze stereotypami. Uczestnicy programu udowadniają, że nie są niesamodzielni, tylko samoświadomi i dojrzali.

HOT NEWS- Kornelia z Hotelu Paradise o ulubionej biżuterii – markę Maqtt pokochały gwiazdy

Wiosną zeszłego roku na ekrany TTV trafiła pierwsza edycja programu, a rok później druga z nowymi bohaterami. Teraz już wiemy na pewno, że powstanie również 3 odsłona show. Właśnie ruszył casting dla nowych uczestników, aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie downtheroad.pl. Kossakowski powiedział portalowi Wirtualne Media:

Trzecia odsłona Down the Road powinna moim zdaniem ostatecznie dowieść, że ludzie z zespołem Downa to społeczność złożona z ludzi o niezwykłym potencjale, którzy potrzebując pomocy, sami są w stanie dać wiele w zamian. Tworząc drugi sezon zależało nam, aby pokazać, że sukces części pierwszej nie był przypadkiem, że wartościowych ludzi z zespołem Downa jest o wiele więcej i że potrzebują nie tylko zauważenia, ale też pomocy na wielu płaszczyznach. Myślę tutaj o aktywizacji społecznej, zawodowej, ale też zwyczajnego, codziennego, ludzkiego wsparcia. Teraz, chciałbym, aby ta świadomość została ugruntowana. Ludzie z zespołem Downa i ich rodziny to wielka społeczność, która cały czas żyje zepchnięta na margines naszej rzeczywistości. Chciałbym, aby to zaczęło się zmieniać

Cieszycie się na 3. sezon?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z ukochaną żoną – te słowa wzruszają

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Marzysz o światowej karierze na wybiegu? Casting do Top Model 10 trwa

Top Model

Top Model ruszy z 10 sezonem!

Przed nami jubileuszowa edycja najpopularniejszego programu modowego w Polsce! Jurorzy Top Model już są gotowi, aby wybrać nowych uczestników, którzy powalczą o karierę w świecie mody. Determinacja, odwaga, charyzma, kreatywność, gotowość do ciężkiej pracy, niebanalna osobowość – tego w kandydatach poszukują Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński.

HOT NEWS- Małgosia Socha też na zagranicznych wakacjach – fani nie kryją oburzenia!

Program nie tylko daje uczestnikom możliwość zapoczątkowania wymarzonej kariery, ale również doświadczenia przygody, sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach oraz zdobycia przyjaźni. Michał Piróg jak zwykle pomoże uczestnikom w ich zmaganiach.

Casting do nowej edycji ruszył 29 marca. Tak jak w zeszłym roku, odbywa się online. Chętni do udziału w programie mogą wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Top Model. W tej edycji powrócił też “srebrny bilet”! Zasady są proste: każdy juror wybiera jednego z kandydatów, który od razu go zachwycił, a następnie jego zgłoszenie zostaje zamieszczone na oficjalnej stronie programu. Widzowie będą mieli możliwość wyboru uczestnika, który otrzyma “srebrny bilet”, czyli miejsce w etapie bootcampu. Natomiast jurorzy będą mogli wręczyć “złoty bilet”, dla kandydata, który zapewni im miejsce w domu modelek.

Na casting można zgłaszać się na stronie topmodel.tvn.pl

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kamil Durczok poznał wyrok sądu – groziło mu 12 lat więzienia

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Totalne remonty Szelągowskiej: zgłoś kogoś, kto zasługuje na nowe życie – casting trwa

szelągowskiej

„Totalne remonty Szelągowskiej” ruszają z drugim sezonem!

„Totalne remonty Szelągowskiej” okazały się być wielkim, telewizyjnym hitem, dlatego produkcja zdecydowała się stworzyć kolejną edycję. W programie nie brakuje ludzi o wielkim sercu, którzy teraz dostali szansę, na którą zasłużyli jak nikt inny!

HOT NEWS- W końcu! “Listy do M. 4” doczekały się premiery – znamy szczegóły

Dorota Szelągowska podróżowała po całej Polsce, gdzie spotykała niezwykłe osoby, które całkowicie poświęciły się pomocy drugiemu człowiekowi. Jeżeli sami znacie takich ludzi, zgłoście ich do castingu. Telewizja TVN poszukuje bohaterów, którzy na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i zasługują na nowy start.

Aby zgłosić swoich bliskich, przyjaciół czy sąsiadów należy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Formularz znajduje się na stronie TVN, w zakładce castingi.

Zrobicie komuś niespodziankę razem z Dorotą?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dereszowska, Królikowski i Wilk dołączają do akcji “Wystarczy zacząć” i mobilizują niepełnosprawnych

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Uwaga młodzi kucharze: rusza casting do nowej edycji MasterChef Junior

masterchef

MasterChef Junior czeka na młodych, zdolnych adeptów sztuki gotowania!

Właśnie ruszył casting do nowej edycji najpopularniejszego show kulinarnego dla dzieci MasterChef Junior. Po raz kolejny telewizja TVN poszukuje dzieciaków, które uwielbiają gotować i nie wstydzą się wystąpić przed kamerami. Oczywiście, w tym roku ze względów epidemiologicznych, casting odbędzie się w zmienionej formie!

HOT NEWS- The Voice of Poland: zupełnie nowe zasady w odcinkach finałowych – sprawdź szczegóły

Do tej pory castingi odbywały się w największych miastach w Polsce. Jednak tym razem należy jedynie wypełnić formularz na stronie www.masterchefjunior.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent!

Do castingu mogą się zgłosić młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat (3.12.2020 wymagane jest ukończone 8 lat lub jeszcze nie skończone 13 lat). Czas wypełniania formularzy upływa już 17 listopada. Przypominamy, że na zwycięzcę czeka tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce oraz nagroda pieniężna. W jury ponownie zobaczymy Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michel Moran.

Zgłosicie swoje dzieci?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Blondynka: międzynarodowy przemyt w Majakach ze zwierzętami w tle [zdjęcia]

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY