Robert Lewandowski szczerze o śmierci ojca.

Robert Lewandowski, napastnik i kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, za każdym razem, gdy wspomina śmierć swojego ojca, udowadnia jak silnym jest człowiekiem. Pierwszy raz o śmierci mężczyzny opowiedziała jego żona, Iwona Lewandowska w rozmowie z magazynem Viva!. Niedawno piłkarz postanowił kontynuować temat podczas specjalnego wywiadu dla Elle Man.

POLECAMY – “DZISIAJ TO MY JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ”, CZEGO ŻYCZĄ NAM PREZYDENT DUDA Z PIERWSZĄ DAMĄ?

Śmierć Krzysztofa Lewandowskiego wydarzyła się nagle. Te chwile dla rodziny były niesamowitą tragedią, a Robert był wówczas zaledwie nastolatkiem. Ojciec piłkarza jak dla każdego chłopca był wzorem do naśladowania i nauczycielem, który miał go prowadzić przez życie. Nikt się jednak nie spodziewał, że sportowiec z nastoletnimi problemami będzie musiał radzić sobie bez najbliższej dla mężczyzny osoby czyli ojca.

Piłkarz nigdy szczerze nie wspominał o tym traumatycznym wydarzeniu. Krzysztof Lewandowski zmagał się z nowotworem, ale operacja miała uratować mu życie. Dwa dni po powrocie do domu mężczyzna miał wylew i zmarł. 

O tragedii rodziny Lewandowskich po raz pierwszy opowiedziała Iwona Lewandowska, mama Roberta.

“Mąż umarł właściwie nagle, bo przeszedł operację, wyszedł do domu, ale dwa dni później już nie żył. Serce było zbyt obciążone. Zmarł w nocy, bo tak było mu widać pisanie. Robert bardzo przeżył śmierć ojca. To było dla niego bardzo trudne. Zabrakło rozmów z tatą, jego wskazówek i wymagań, bo mój mąż był bardzo wymagający wobec siebie i innych, ale też i w niektórych sytuacjach ujawniał duszę komika. W towarzystwie nikt się z nim nie nudził.  Robert też jest silny. Między rodzicami i dziećmi musi być chemia, jak we wszystkim. My się rozumiemy bez słów. Roberta nie trzeba pocieszać. To on nieraz mnie pociesza, a nie odwrotnie. Jest naprawdę mocny psychicznie, może dlatego, że życie dało mu w kość” – wyznała w rozmowie z magazynem Viva!

Mimo, że mama Roberta zebrała się na odwagę i udzieliła tak szczerego wywiadu to piłkarz nadal nie był w stanie zrobić tego samego. Niedawno w specjalnym wywiadzie dla Elle Man, który przeprowadził Olivier Janiak, Robert zebrał się na chwile szczerości.

“Byłem zamknięty na świat, ciężko było coś ze mnie wydobyć. Myślałem, że wszystko muszę załatwić sam.Dziś wiem, że tak nie jest, że wiele rozwiązuje rozmowa. Po to mam przyjaciół. Sporo się nauczyłem. Jak się nie bać, jak nie mieć kompleksów. Tylko ja wiem, ile murów musiałem przeskoczyć. Chciałem udowodnić, że Polak potrafi grać na światowym poziomie i osiągnąć rzeczy, o które nawet nas nie podejrzewają” – powiedział

ZOBACZ TEŻ – TVP2 REZYGNUJE EMISJI Z POPULARNEGO SERIALU?! CZASY JEGO ŚWIETNOŚCI JUŻ MINĘŁY?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Robert Lewandowski


Nie ma więcej wpisów