Jesika Piętak, znana, m.in. z takich utworów jak: “Wytatuowany w sercu”, “Nie znam granic”, czy “Zostań mym przyjacielem” pokazała właśnie klip do najnowszej piosenki, pt. “Język miłości”. Wraz z tym utworem gwiazda prezentuje również nowy, bardziej popowy styl muzyczny oraz zachwyca stylizacjami.

Jesika kojarzona jest głównie z branżą muzyki disco, choć jej utwory, mające swoją niepowtarzalną specyfikę, odbiegały zawsze od tanecznych standardów innych wykonawców muzyki disco polo. Artystka od samego początku sama tworzy swoje utwory i kreuje własny oryginalny wizerunek. Często eksperymentuje, a efekty jej pracy zachwycają coraz bardziej. Ostatni numer piosenkarki, zatytułowany “Język miłości” jest niemal perfekcyjny, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym.

– Postanowiłam zrobić mały eksperyment! Na mojej trzeciej płycie, znajduje się piosenka „Język miłości”, która całkowicie utrzymana jest w klimacie muzyki pop. Utworem tym zainteresowały się stacje radiowe, które grają wyłącznie muzykę pop. To dla mnie spore wyróżnienie! Do tego utworu więc został zrealizowany teledysk. Przenieśliśmy się tam wiele lat wstecz. Elegancki, stary samochód, fantastyczne miejsce i ujęcia – to wszystko stworzyło piękny klimat teledysku. Wystąpił w nim również mój choreograf Andrzej Starowicz, z którym podjęłam współpracę i który jest świetnym tancerzem! Na planie pracowało 11 osób i była to największa do tej pory moja produkcja. Mam nadzieję, że klip podbije serca odbiorców – opowiada Jesika w rozmowie z portalem Przeambitni.

Zachęcamy do obejrzenia klipu.


Nie ma więcej wpisów