Na stadionie Legii Warszawa ekipa TVN przegrała z reprezentantami Telewizji Polskiej 1:2. Stawka była olbrzymia, a dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Już od samego początku ton grze nadawali piłkarze z Telewizji Polskiej. Okres dobrej gry przypieczętowali szybko strzeloną bramką. Lewą stroną boiska popędził Robert Kisiel, dośrodkował na jedenasty metr, a z najbliższej odległości piłkę do bramki wepchnął Marcin Mroczek. Jeszcze w pierwszej połowie zawodnicy z TVN próbowali zmienić niekorzystny wynik, ale fantastycznie w bramce spisywał się Jacek Kurowski.

W drugiej połowie padł remis. Na 2:0 po wielkim zamieszaniu i fatalnym błędzie obrońców i bramkarza podwyższył Kamil Jankowski. To tylko rozsierdziło reprezentantów spod znaku TVN. W 37. minucie fantastyczną piłkę otrzymał reporter “Faktów” Dariusz Kmiecik, który tylko trącił futbolówkę, a ta wpadła do bramki zaskoczonego golkipera TVP.

Swoje drużyny wyprowadzili kapitanowie, Kamil Durczok z TVN i Piotr Kraśko z TVP. Mecz poprzedził występ Patrici Kazadi, która zaśpiewała mundialowy hit Shakiry “Lalala”.

W barwach TVP grali m.in.: Krzysztof Rześniowiecki, Łukasz Grass, Tomasz Karolak, Karol Okrasa, Tomasz Wolny, Jacek Kurowski, Grzegorz Sajór, Adam Feder, Michał Adamczyk i Oswald Rodrigo Pereira.

Po przeciwnej stronie boiska do rywalizacji stanęli przedstawiciele TVN, m.in.: Tomasz Jachimek, Ryszard Cebula, Przemysław Kossakowski, Marcin Meller, Olivier Janiak i Tomasz Zubilewicz.

Arbitrem spotkania był sam Jerzy Dudek, triumfator Ligi Mistrzów z 2005 roku. Dochód ze sprzedaży biletów i z SMS-ów zostanie przekazany na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.