Robbie Williams w Warszawie – to z pewnością radosna wiadomość dla fanów byłego członka grupy Take That. Artysta wystąpi w Polsce już po raz drugi, bowiem w 2015 roku wystąpił w Krakowie. Wokalista uchyla nam rąbka tajemnicy, czego możemy się spodziewać.

Polecamy: Płyta Pawła Domagały już w sprzedaży. Czy aktor ruszy w trasę koncertową?

Najnowszy album brytyjskiego muzyka – „The Heavy Entertainment Show” został opublikowany 4 listopada bieżącego roku, a wraz z nim zapowiedziana została trasa koncertowa, która swój początek będzie miała 2 czerwca 2017 roku w Manchester Etihad Stadium. Wiemy już także, że Polska znalazła się na liście 29 państw, w których będzie promowany krążek. Koncert odbędzie się 13 sierpnia 2017 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Robbie Williams zaśpiewa przede wszystkim utwory z najnowszego wydawnictwa, takie jak „Party Like a Russian”, czy „Mixed Signals”, ale z pewnością nie zabraknie także najbardziej znanych: „Supreme”, „Feel”, „Angels” i wielu innych.

Zobacz też: Nowy album Kultu. Naciągają swoich fanów?

Na spotkanie z piosenkarzem fani będą niestety musieli jeszcze trochę poczekać, ale Williams już teraz ciężko pracuje nad przyszłymi występami. Na swoim profilu na Facebooku udostępnił wideo z jednej z prób. Tym samym zaspokoił trochę ciekawość swoich wielbicieli, choć pewnie nie na krótko. Co szykuje dla nas wokalista? Zobaczcie sami TUTAJ.

zrzut-ekranu-2016-12-03-o-22-27-44

Fot.: screen Facebook

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów