29 listopada, w Warszawie, podczas Gali Urodzinowej dwumiesięcznika “EksMagazyn”, nazywanego “Playboyem” dla kobiet, odbyła się Charytatywna Aukcja Kawalerów, do której przyłączyli się znani i lubiani panowie.

Do akcji włączyli się słynny Pan Lotto – Ryszard Rembiszewski, sportowiec Marek Płonka, wokalista Damian Ukeje, finalista “Top Model” Michał Baryza, aktor Mikołaj Roznerski, a także trzech okładkowych modeli “EksMagazynu”: Jakub Jasiński, Jacek Kramek i Krystian Kurowski.

Podczas licytacji zbierano fundusze na wsparcie Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” Najdroższy okazał się finalista zakończonej właśnie edycji Michał Baryza, za którego szczęśliwa zwyciężczyni licytacji zapłaciła 2,5 tys. zł i w zamian za pieniądze przekazane na szczytny cel, mogła zjeść w towarzystwie przystojnego kawalera smaczną kolację, w warszawskim hotelu Sound Garden.

W sumie, na rzecz fundacji znani mężczyźni zebrali ponad 8 tysięcy złotych.

Wśród gości wieczoru nie zabrakło także znanych kobiet. Kawalerów oklaskiwały, m.in. Katarzyna Kraszewska znana jako Pin Up Candy i aktorka Anna Lipińska.

Gratulujemy Panom odwagi!

fot. Karolina Sztaba


Nie ma więcej wpisów