W najbliższym odcinku „Tańca z Gwiazdami” stanie się to czego jeszcze w historii show w Polsce nie było. W jednym odcinku z programem pożegnają się dwie pary.

TYLKO U NAS: Groźny wypadek na próbie „Tańca z Gwiazdami”! (zdjęcia)

Ale to nie jedyna nowość. Na wynik w piątkowym odcinku złoży się w sumie aż 5 ocen! 3 oceny jurorów i 2 głosowania widzów ! Skąd aż tyle?

Do ocen jurorów z poprzedniego odcinka, gdzie najsłabiej wypadli: Jasiek Mela (24 punkty) i Rafał Maślak (26 punktów), a najlepiej Ania Wyszkoni (40 punktów) i Marcin Miller (37 punktów), dojdą oceny piątkowe, a w najbliższym programie jurorzy będą punktować aż dwukrotnie. Najpierw jury oceni pary w tańcach indywidualnych, a następnie wszystkie pary zatańczą w maratonie rock and rolla, do klasyku Billa Haleya – „Rock Around The Clock”. Jury będzie wskazywać najsłabszych, którzy będą opuszczać parkiet, aż pozostanie na nim tylko jedna, zwycięska para. Za ten taniec pary również otrzymają oceny, które złoża się na końcowy wynik. Swoje głosy dołożą oczywiście widzowie. Do tych sprzed tygodnia, dojdą głosy oddane w trakcie piątkowej rywalizacji.

Przypomnijmy, że po zeszłotygodniowej rewolucji gwiazdy powróciły w objęcia swoich stałych, tanecznych parterów. W programie wciąż oglądany: Anię Wyszkoni i Jana Klimenta, Agnieszkę Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, Marcelinę Zawadzką i Rafała Maseraka, Marcina Millera i Ninę Tyrkę, Rafała Maślaka i Agnieszkę Kaczorowską, Mateusza Banasiuka i Hannę Żudziewicz oraz Jaśka Melę i Magdę Soszyńską.

Kto pożegna się z „Tańcem z Gwiazdami”? Kto może być niemal pewny pozostania ? Macie już swoje typy?

TYLKO U NAS: Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak tańczą rock and rolla!


Nie ma więcej wpisów