Posłuchajcie!

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.  W 5. edycji show widzowie mogą podziwiać występy 8 uczestników: Adama Fidusiewicza, Aleksandry Szwed, Dariusza Kordka, Jerzego Grzechnika, Katarzyny Pakosińskiej, Katarzyny Twardowskiej, Katarzyny Zielińskiej oraz Marcina Rogacewicza.

W pierwszym odcinku, głosami jurorów i pozostałych uczestników zwyciężył Jerzy Grzechnik, który stanął przed ogromnym wyzwaniem. Artysta musiał zmierzyć się z najsłynniejszą piosenką ostatnich miesięcy mianowicie “Hello” z repertuaru Adele.

Swoją wygraną przekazał dla Dominika Wodzyńskiego z Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Słoneczko” w Złotowie.

Kochani! To jakaś niewyobrażalna dawka adrenaliny!!! Jestem wyżęty jak gąbka! Wygląda na to, że nie miałem świadomości na co się piszę… Mimo, że siedziałem przed telewizorem, myślałem, że ze strachu i przerażenia zapadnę się pod ziemię! (…) Dominik Wodzynski nie dostał od losu tego co większość z nas, ale może przynajmniej ten mały prezent, choć odrobinę pomoże Jemu i Jego najbliższym w walce z chorobą. Dominiku! Jesteśmy z Tobą całym sercem! – czytamy na profilu artysty

Jak się Wam podoba Grzechnik w roli Adele?

Jerzy Grzechnik jako wspaniała Adele!

Опубліковано Twoja twarz brzmi znajomo 12 березень 2016 р.

grzechnik jerzy 3


Nie ma więcej wpisów