Klaudia Halejcio to czysta definicja wiosennej aury!

15 maja odbyła się uroczysta inauguracja bloga Doroty Michałowskiej “DM Beauty”. Wydarzenie swoją obecnością zaszczyciło kilka dobrze znanych nam twarzy. Wśród zaproszonych gości pojawiła się między innymi Klaudia Halejcio. Aktorka oczarowała nas swoją stylizacją. Zobaczcie, jak się prezentowała!

HOT NEWS – Joanna Liszowska poprowadzi nowy program Polsatu! Tęskniliście?

Klaudia postawiła na wiosenne kolory! Jej zjawiskowy zielony kombinezon od razu przykuł naszą uwagę. Co więcej, świetnie podkreślił perfekcyjną figurę aktorki. Do pozazdroszczenia! Dużo szyku zadała także biała elegancka marynarka i ta niewielka, lecz barwna chustka w jednej z kieszeni. Cały look uzupełnia także jaskrawo-żółta torebka oraz złota biżuteria. Do tego ten perfekcyjnie rozświetlony makijaż! Tylko popatrzcie na pięknie podkreślone duże oczy Klaudii! Ah, cała stylizacja to po prostu strzał w 10!

POLECAMY – Surowe zasady dla gości podczas ślubu Meghan i Harry’ego! Mogą korzystać z toalety tylko w określonych godzinach!

A jak Wam się podoba? Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć, aby w pełni przyjrzeć się stylizacji Klaudii Halejcio. Czekamy na Wasze opinie!

fot. AKPA

Obraz 1 z 3

Inauguracja bloga Doroty Michałowskiej "DM Beauty", maj 2018, Klaudia Halejcio

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. Piotr Podlewski/AKPA/


Nie ma więcej wpisów